RX590 Forza'da 85 derece normal mi?

Tamam kankam sağol.

Aslında doğrusu ben de yok 590 arkadaşta var ama almayı düşünyorum bu sıcaklık değerini görünce biraz endişelendim ama sence almalı mıyım yoksa 580 alıcam
Şimdi amd kart alma desem linç yerim ama bence nvidia kartlara da bir bakın derim. Ben xfx rx 590 modelini hiç beğenmedim. Xfx soğutması berbat. Amd ise yazılımı ile çok uğraştım özellikle wattman hatası ile. Ama tercih sizin.

Bana çok sorun çıkartır mı bu ekran kartı peki ve wattman hatası ne biraz açıklar mısın ?

XFX AMD Radeon RX 590 ekran kartım var. Forza Horizon 4'de Ultra ayarlarda 85 86'yı buluyor. Sizce fazla mı?

Termal macun da çok etkisi var en son ne zaman sürdünüz 1 yıl falan geçtiyse önerim Cooler Master gel Pro ya da artctic MX-4 olacaktır.

Sizce 590'ı alınır mı riske girip?

Bence alın yani WattMan falan çözülüyor YouTube'da her yerde videosu var voltajı düşürürsün ya da clock hızlarını 100 MHz geri çekersin bu da biraz FPS düşürür ama çok sorun olmax 2 3 FPS düşürür bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…