RX590 sistemde RDR2 grafik ayarları nasıl olmalı?

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
2x8 16 GB 3000MHz RAM.
Ekran kartı
RX590 8 GB.
İşlemci
Ryzen 5 1600 AF.
İndirimde RDR2 aldım, hangi grafik ayarlarında en iyi performansı alırım yardımcı olabilir misiniz?

Daha önce RDR Online almıştım oyunda görüntü bulanıklaşması sorunu, kenar tırtıklanması ve FPS sorunları yaşamıştım uğraşmaktan sıkıldığım içinde iade etmiştim anlayacağınız hevesim kursağımda kaldı. Görüntüde bulanıklık yaşamadan 60 FPS altına düşmeden oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük orta ayarlar yapabilirsiniz, işlemciyi yoran ayarları fazla açmadan deneyerek daha özel bir ayarda yapabilirsiniz. Sisteminizi yazarak kırmızı platformda oyun testlerini izleyip ayarları ona göre de yapabilirsiniz. Benim tavsiyem oyun testlerini izlemen.

Hardware unboxed settings:
(TAA Yerine FSR 2.0 kullanmanızı tavsiye ederim.)
Near volumetric: low
Far volumetric: medium
Volumetric lighting: high
Unlocked volumetric: on Particle lighting: medium
Soft shadows: high
Grass shadows: medium
Long shadows: on
Full resolution SSAO: off
Water refraction: medium
Water reflection: high
Water physics:0/5
TAA sharpening: full / FSR 2.0 Quality
Motion blur: (Zevk meselesi)
Reflection MSAA: x2
Geometry level of detail: 4/5
Grass level of detail:4/10
Tree quality: high
Parallax occlusion mapping: Ultra
Decal: Ultra
Ultra Fur quality: High

Kasabalarda 60 fps altına düşebilirsiniz.İşlemciniz ile alakalı.

Bunu uygulayabilirsiniz. Ekstra olarak FSR açıp, kalite moduna alırsanız daha da fazla alırsınız.

Xbox One X ayarlarını kullanmanızı tavsiye ederim, hem grafikler çok güzel hem de güzel performans veriyor, Ryzen 3 2200G RX 570 4 GB ile FSR kalitede 60-70 FPS oynuyorum.

Ben de o ayarları yapmıştım ama pek de iyi bir performans alamamıştım hatta bir kasabada kasmalar bile olmuştu. Şimdi iniyor oyun, indiğinde bakacağım.
Bu arada oyunda hala bulanıklık (blurry) sorunu var mı? Varsa çözüm nedir?

Geri
Yukarı