RX590 Special Edition görüntü birden gidiyor

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar genelde Watch Dogs oynarken oluyor bu sorun, oyunu oynarken daha 10 dakika önce bir Alt+Tab yapayım dedim, Alt+Tab yaptım, masaüstü açıldı, sonra görüntü gitti, monitörde No Signal yazıyor. Reset atıyorum, görüntü geliyor, PC tam anlamıyla açılana kadar fan bağırarak çalışmaya başlıyor ve Hoş geldiniz yazısı geçtikten sonra masaüstü gelince fanlar tekrar yavaşlıyor. Bölümde öldüm, geçemedim, oyun tekrar bölümü başlatacakken gene ekran bi' anda karardı, gene No Signal yazdı. Görüntü gidiyor, gelmesi için reset atıp PC'yi yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Ekran kartı arızalı mı diye düşünmeye başladım şimdi, neden oluyor bu sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana ısınma kaynaklı gibi geldi. Sıcaklıkları son saniye çekme şansınız var mı?

Aynı hatayı RX 470 ve 570 de yaşadım. Servise gönderdiğim de FAN ve GPU arızası var denmişti. Garanti varsa vakit kaybetmeden gönderin.

Aynı hatayı RX 470 ve 570 de yaşadım. Servise gönderdiğim de FAN ve GPU arızası var denmişti. Garanti varsa vakit kaybetmeden gönderin.
Kartı daha yeni aldım zaten ama faturası yok. Sadece elektronik faturası duruyor PDF şeklinde. İşe yarar mı?

Kartı daha yeni aldım zaten ama faturası yok. Sadece elektronik faturası duruyor PDF şeklinde. İşe yarar mı?
Tabiki o faturanin fotokopisi ile beraber servise gönderin. Videoya çekip sorunu mail ile ulaştırın. Yapılan testleri video olarak görmek istediğinizi söyleyin.

Fatura ile e-fatura arasında hiçbir fark yok. Hatta e-fatura daha iyi. Pdf gibi ortamlarda her an elinizin altında. Yani faturası var ve işe yarar.

Ne zaman olacağı belli olmuyor bu hatanın ama videosunu almaya çalışırım. Sağolun arkadaşlar. Göndereceğim servisi nasıl bulacağım ki ama? Ekran kartı kutusunun içerisinde mevcut mudur?

Kapandığı saati hatırlıyorsan Olay Görüntüleyicisinin sistem kısmından bakar mısın? Ayrıca XMP açık mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…