RX590 WattMan hatası

Samsa

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde bir sistem topladım ekran kartı olarak Sapphire RX590 Nitro+SE aldım ancak sadece BF1 oynarken WattMan hatası vermeye başladı. Bir alman kanalında sorunun çözümünü buldum aynı gösterildiği gibi ayarları değiştirdim sorun çözüldü ama bazen sadece yine BF1'de ekrana ara sıra sarı bir ünlem işareti veriyor sonra kendi kendine gidiyor. Bazen de kırmızı ufak bir kutu simgesi çıkıyor. Acaba fan hızları mı yetersiz kalıyor. Sıcaklık da 45-50 derecelerde geziyor fazla ısınma da yok. Sorun nedir acaba?

Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde bir sistem topladım ekran kartı olarak Sapphire RX590 Nitro+SE aldım ancak sadece BF1 oynarken WattMan hatası vermeye başladı. Bir alman kanalında sorunun çözümünü buldum aynı gösterildiği gibi ayarları değiştirdim sorun çözüldü ama bazen sadece yine BF1'de ekrana ara sıra sarı bir ünlem işareti veriyor sonra kendi kendine gidiyor. Bazen de kırmızı ufak bir kutu simgesi çıkıyor. Acaba fan hızları mı yetersiz kalıyor. Sıcaklık da 45-50 derecelerde geziyor fazla ısınma da yok. Sorun nedir acaba?
Sarı ünlem verip kendi kendine gidiyor derken WattMan hatası gibi mi oluyor yoksa serverdan mı atıyor? Benim bildiğim sağ köşede çıkan sarı, kırmızı uyarılar internet bağlantısı zayıflığının göstergesi.(Kısaca ping fazla)
Düzenleme: Kendi kendine gidiyor derken o sarı, kırmızı renkli uyarı gidiyor demek istemişsiniz. O sorun pinginiz yükseldiği için oluyor. Bileşenlerde sıkıntı yok. Sıcaklıklar normal.

Son düzenleme:
BF1'de ekrana ara sıra sarı bir ünlem işareti veriyor sonra kendi kendine gidiyor.
Onun WattMan ile alakası yok.
,
download.jpg

Halil teşekkür ederim. Bu arada yeni üyeyim, yazdığım yazı imla kuralına aykırıymış o yüzden bir günlük ban yemişim. Ki hata nerede o bile yok. Alman yerine alman yazdım diye galiba. Çoluk çocuk moderasyonu var galiba sitede. Bunu yazdım diye temelli ban yerim büyük ihtimalle. Yardımınız için tekrar teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı