RX6600 & R5 5500 sistemde Assassin's Creed: Origins kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

PaRaDoKs

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
RX6600
İşlemci
Ryzen 5 5500
Arkadaşlar Xbox Game Pass üzerinden oynuyorum oyunu, herhangi bir bir korsan oyun durumu yok. Normal gibi gelmedi bana. Aldığım FPS değerleri oyunun ilk kısımlarındayım ve kalabalık köylerde gezinirken 70-60 FPS kadar iniyor. Normalde oyunun grafik ayarları yüksek olsaydı aldığım bu FPS değerini kafaya takmazdım fakat Low ayarlarda almam biraz garibime gitti, onun dışında kalabalık olmayan çöllerde 120 FPS alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Xbox Game Pass üzerinden oynuyorum oyunu, herhangi bir bir korsan oyun durumu yok. Normal gibi gelmedi bana. Aldığım FPS değerleri oyunun ilk kısımlarındayım ve kalabalık köylerde gezinirken 70-60 FPS kadar iniyor. Normalde oyunun grafik ayarları yüksek olsaydı aldığım bu FPS değerini kafaya takmazdım fakat Low ayarlarda almam biraz garibime gitti, onun dışında kalabalık olmayan çöllerde 120 FPS alıyorum.
İşlemci düşük kalıyor hocam. O oyunda işlemci gerçekten önemli.

Origins optimizasyon özürlü bir oyun, Ubisoft'un ısrarla güncellemediği tek oyun olabilir optimizasyon konusunda, inan aynı ayarlarda Valhalla'da daha yüksek bir FPS alabilirsin.

Geri
Yukarı