RX6750XT vs RTX4060 Ti

Westiaa

Zeptopat
Daha fazla  
Yeni sistem alacağım. Hangisini almak daha mantıklı? NVIDIA'nın FG+DLSS+RTX teknolojileri var, AMD bu konuda geri kalıyor mu? Bu ikisi arasında kararsız kaldım.
bütçe 30bin kasa için

Son düzenleme:
Yeni sistem alacağım. Hangisini almak daha mantıklı? NVIDIA'nın fg+DLSS+RTX teknolojileri var, AMD bu konuda geri kalıyor mu? Bu ikisi arasında kararsız kaldım.

Tam bütçe belirtirseniz daha iyi öneriler yapabiliriz.

Son düzenleme:
4060 veya 4060 Ti alınacak kartlar değil. Onun yerine 7700 XT bakabilirsin.

Dostum önerdiğin kartlar arasında %20'lik fiyat farkı var.
Megane alma Mercedes al demişsin adama.
Ee para?

@Westiaa

Buradaki bilgisayar ihtiyacını karşılar.
Normalde AMD ekran kartı önermem fakat bu bütçede mecburi AMD ekran kartına yönelmek durumundasın.

Hem AM5 sistem hem de fena olmayan bir performans alırsın.

Son düzenleme:
Hocam 30 binden aşağı bir miktara kasayı halletmek istiyorum. Hazır sistemlere bakıyorum, sinerji, vatan gibi sitelerden.

Çok pahalı 7700XT'li sistemler.
O Bütçeye var 7700XT fakat AMD ekran kartı alınmaz.

Bütçen çıkarsa 7500F, DDR5 bir sistem almanı öneririm: ELITE-4060Ti / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

O bütçeye var 7700XT fakat AMD ekran kartı alınmaz.

Bütçen çıkarsa 7500F, DDR5 bir sistem almanı öneririm: ELITE-4060Ti / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

AMD ekran kartı niye alınmıyor? 7700 XT, 4060 Ti'ı yer.

Dostum önerdiğin kartlar arasında %20'lik fiyat farkı var.
Megane alma Mercedes al demişsin adama.
Ee para?

@Westiaa

Buradaki bilgisayar ihtiyacını karşılar.
Normalde AMD ekran kartı önermem fakat bu bütçede mecburi AMD ekran kartına yönelmek durumundasın.

Hem AM5 sistem hem de fena olmayan bir performans alırsın.
Neden normalde önermezsin?

DDR5'ler benim oyun test videolarından izlediğime göre çoğunlukla %3-5 fps artış sağlıyor, dolayısıyla şu dönemde oyunlarda pek de gerekli değil. 2x8 DDR5 yerine 2x16 DDR4 daha mantıklı geliyor bana.

Geri
Yukarı