Ryzen 1300X ve GTX 1050 Ti Sistem Toplama

Ertuğrul Ayman

Hectopat
Yer
KDZ Ereğli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ASUS:

1.jpg

MSI:

2.jpg

Arkadaşlar hangi sistemi toplamalıyım yardımcı olur musunuz? İkisi arasında kaldım ve en önemlisi sistem iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir siteden toplamanızı öneririm. Ayrıca o ekran kartı alınmaz neredeyse 1000 TL. Ben indirim zamanı Vatan Bilgisayar'dan 706 liraya Asus Expedition versiyonunu almıştım. İnanın Strix versiyonu için o kadar para vermeye değmez zaten diğer sitelerde bile o kadar pahalı değil. Sinerji, Teknobiyotik gibi sitelere yönelmenizi öneririm.

Başka bir siteden toplamanızı öneririm. Ayrıca o ekran kartı alınmaz neredeyse 1000 TL. Ben indirim zamanı Vatan Bilgisayar'dan 706 liraya Asus Expedition versiyonunu almıştım. İnanın Strix versiyonu için o kadar para vermeye değmez zaten diğer sitelerde bile o kadar pahalı değil. Sinerji, Teknobiyotik gibi sitelere yönelmenizi öneririm.
Ben de 667 TL'ye almıştım. Değmez bence de o kadar fiyat farkına.

arkadaşlar yorum engelim vardı

İki sistem de aynı. Yoksa ben mi yanlış görüyorum?
: Hocam sistemin biri anakart ve ekran kartı olarak msi ve asus uyumluluk bakımından

: site itopya hocam strix in tipi hoşuma gitti o yüzden strix tercih etmiştim

Ryzen 1400 almanızı tavsiye ederim,100 tl fark ile. @mag339 'a katılıyorum; strix için değmez Galax aldım ben soğutma mükemmel ve sadece 3 Fps fark var aralarında.
: ekran kartı olarak bu iki markayı düşünüyorum galax ın biraz garantisi sorunluymuş herhalde 1400 ü düşünebilirim teşekkürler

Ben de 667 TL'ye almıştım. Değmez bence de o kadar fiyat farkına.
: oc modelli bir ekran kartı düşünüyorum şu an kullandığım pc 10 senelik o yüzden aldımı en fullünü almak istiyorum

yorumlarınız için hepinize teşekkürler ama 2 sistem arasından hangisini almalıyım acaba msi mı daha iyi asus mu işlemciyide bütçeme uyarsa 1400 yapabilirim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı