Ryzen 2200G görüntü bozuluyor

JaCkLe2706

Decapat
Daha fazla  
Yeni APU bir sistem topladım. Ryzen 3 2200G ile Asus Prime B450M-K anakart kullandım. YouTube ve CS:GO'da (diğer oyunlarda veya programlarda olmuyor) tam ekran yapınca görüntü bozuluyor. Ekran görüntüsü aldığımda ise normal bir şekilde gözüküyor veya CS:GO'da "Başlat" tuşuna bastığımda düzeliyor. UEFI Windows 10 kurdum Technopat'tan izlediğim kadarıyla, onunla mı alakalı yoksa monitör ile mi alakalı bilemedim.

1.jpg

Ve küçük aralıklarla mavi ekran alıyorum. "VIDEO DXGKRNL FATAL ERROR" Bilgisayar tekrar açıldığında ise hep aynı bildirimi alıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

2.png

Aynı sorunu LOL'de de yaşamaya başladım. Dediğim gibi yine mavi ekran verdi ve ilk defa farklı bir kod ile karşı karşıya geldim ve bu sefer sistem açılmıyor.
DPC WATCHDOG VIOLATION

Çoğu kişi o sorunu yaşıyormuş yanlış bilgi vermek istemem, ben olsam HDMI ile denerdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı