Ryzen 2600X sistem Chipset sürücüsü

Alone_Man

Kilopat
Arkadaşlar merak ettiğim soru elim de R5 2600X işlemci var bunun chipset sürücüsünü nereden indirmeliyim? AMD kendi sitesinden mi yoksa anakartın sitesinden mi? Sistemi kurduğumda sadece bir sefer AMD sitesinden indirdim ama arada sırada kontrol ettiğimde hiç de güncellenmiyor sürekli aynı tarih ama anakartın sitesinden baktığımda güncelleniyor. Yardımlarınız bekliyorum.

376025
376026

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD nin kendi sitesinden indirebilirsin genelde anakartın sitesindede paylaşılır ama genelde anakart sitesini ekstra özellikler için kullanmalısın mystic light falan gibi.

AMD nin kendi sitesinden indirebilirsin genelde anakartın sitesindede paylaşılır ama genelde anakart sitesini ekstra özellikler için kullanmalısın mystic light falan gibi.
Anakartım Asus-TUF-B450-PLUS, MSİ değil. Şuan AMD sitesindeki sürücü yüklü anakartın sitesinden daha hiç yüklemedim. Beni demek istediğim AMD sitesinden sürekli aynı sürümü gösteriyor ama anakartın sitesinden baktığım da güncelleniyor sizce enterasan değilmi?

Anakartım Asus-TUF-B450-PLUS, MSİ değil. Şuan AMD sitesindeki sürücü yüklü anakartın sitesinden daha hiç yüklemedim. Beni demek istediğim AMD sitesinden sürekli aynı sürümü gösteriyor ama anakartın sitesinden baktığım da güncelleniyor sizce enterasan değilmi?
En güncel chipset AMD sitesinde olur hocam zaten desteği sunan onlar sitesinden indirmenizi tavsiye ederim. Örneğine varsayım üzerinden verdim ekstra özellikler anlamında.

Arkadaşlar merak ettiğim soru elim de R5 2600X işlemci var bunun chipset sürücüsünü nereden indirmeliyim? AMD kendi sitesinden mi yoksa anakartın sitesinden mi? Sistemi kurduğumda sadece bir sefer AMD sitesinden indirdim ama arada sırada kontrol ettiğimde hiç de güncellenmiyor sürekli aynı tarih ama anakartın sitesinden baktığımda güncelleniyor. Yardımlarınız bekliyorum.

Eki Görüntüle 376025Eki Görüntüle 376026

Hocam 18.10.1810 numaralı chipseti indirdiğimde ethernetime zarar veriyor. ax370 gaming 3 var bende sizde de öyle bir sorun var mı ?
Benzer bir konu açtım bende merak ettim. AX370-Gaming 3 sistem fare donma sorunu - Technopat Sosyal

Son düzenleme:
Hayır kardeşim ben de her hangi bir problem yok, yalnız internetim sabit değil sürekli değişken içinde. Anakartım, Asus Tuf B450-Plus benim ki.

Ben şimdi Vizelerimi teslim ettikten sonra yükeleyeceğim Chipsetimi sence Anakart sitesinde mi yüklemeli ? Amd Supportan mı ? Eğer anakart sitesinden yüklersem sanırım f23'den f25'e update edebilcem biosumuda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı