Ryzen 3 1200 AF RX570 sistem toplanır mı?

furkancetinkol

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, şu an RX570 ekran kartım var, sistem olarak R3 1200 AF, A320 anakart, 8 GB DDR4 RAM toplamak istiyorum. Daha uyguna daha mantıklı bir sistem var mıdır?
Ayrıca bu sistemle sıkıntı yaşar mıyım?
Anakart: Gigabyte ga-a320m-s2h anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Gigabyte ga-a320m-s2h anakart kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al..
İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 3.10 Ghz 4 Çekirdek 10MB AM4 12nm İşlemci.
RAM: GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL16 1.35V Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.
Daha uygun alternatifleriniz var mıdır?
Not: Anakart ile RAM'i Vatan'dan alacağım.

Bu şekilde alın. A320'ye o kadar para vermek akıl karı bir iş değil. Öte yandan benim linkini vermiş olduğum RAM daha kolay tedarik edilebilir, gelecekte ikinciyi takmak isterseniz daha rahat bulursunuz.
İşlemciye gelecek olursak, çoklu çekirdek kullanan oyunlarda darboğaz yapacaktır ama sizi oyundan soğutacak kadar darboğaz olmaz. Bu bütçede, ikinci ele yönelmeyecekseniz, mantıklı bir seçenek.

Toplam bütçeniz nedir?

1200-1300 Max.
Bu şekilde alın. A320'ye o kadar para vermek akıl karı bir iş değil. Öte yandan benim linkini vermiş olduğum RAM daha kolay tedarik edilebilir, gelecekte ikinciyi takmak isterseniz daha rahat bulursunuz.
İşlemciye gelecek olursak, çoklu çekirdek kullanan oyunlarda darboğaz yapacaktır ama sizi oyundan soğutacak kadar darboğaz olmaz. Bu bütçede, ikinci ele yönelmeyecekseniz, mantıklı bir seçenek.

Hocam attığınız RAM Vatan'da sanırım daha ucuz değil mi bunu alıyorum o zaman?
.

1200-1300 Max.

Hocam attığınız RAM Vatan'da sanırım daha ucuz değil mi bunu alıyorum o zaman?
.
Tabii, nerede ucuzsa oradan alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı