Ryzen 3 1200 AF ve RX 570 sistem nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

extraction97

Centipat
Merhaba arkadaşlar bu akşam Sinerji Bilgisayardan tam takım sistem aldım. Toplam 6100TL ödedim.
Kasa, monitör, klavye, mouse, kulaklık, hoparlör var içinde. Sizce sistem nasıl? Bakar mısınız aldıklarıma?

sipariş.png

TCGlST.png

Merhaba arkadaşlar bu akşam sinerji bilgisayardan tam takım sistem aldım. Toplam 6100TL ödedim.
Kasa, monitör, klavye, mouse, kulaklık, hoparlör var içinde. Sizce sistem nasıl? Bakar mısınız aldıklarıma?

Eki Görüntüle 639967
Eki Görüntüle 639969

Ekipmana 800TL vermek gereksiz olmuş, 40TL'ye de klavye mouse var, ayrıca sistemi sürekli yenileyemezsiniz fakat klavye mouse kolayca yenilenebilir.

Ekipmana 800TL vermek gereksiz olmuş, 40TL'ye de klavye mouse var, ayrıca sistemi sürekli yenileyemezsiniz fakat klavye mouse kolayca yenilenebilir.
Maksadım ucuza kaçmak değildi, ekipmanları özellikle kaliteli aldım.
Malesef gereksiz pahalı ve parasına değmeyecek bir sistem.
Yalnız herşey içinde SSD'li bir bilgisayar toplamak bu fiyata kolay değil hemde hazır bir bilgisayar.

6100 TL vermişsiniz. Ama topladığınız sistem yerine bu paraya çok daha iyileri toplanabilirdi. Yanlış anlamayın ama kötü bir sistem olmuş. Sanki sistemden çok ekipmana yüklenmişsiniz gibi.

Kötü bir SSD seçmişsiniz. PowerBoost marka PSU seçmişsiniz. Ranker Virgo gibi hava akışı güzel ama kalitesiz bir kasa seçmişsiniz. Son olarakta en önemlisi 6100 TL gibi bir bütçeye gidip A320 çipset anakart almışsınız. Bildiğiniz paranızı çöpe atmışsınız. Neyse, inşallah sorun yaşamazsınız ne diyeyim.

Neden satın almadan önce konu açmak yerine satın aldıktan sonra konu açıyorsunuz ki? Bu forumda çok yapılan bir hata.
Öncelikle düzgün konuşmayı öğrenin. Ben sizin arkadaşınız değilim. Burada istediğiniz gibi küfür edemezsiniz. Ürünlerin kapasiteleri ne kadar yüksek olsa da kalitesiz ürünler seçmişsiniz.
Saçma sapan kafanıza göre yorum yapmayın burada. Burası ahır değil.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı