Ryzen 3 1200 Sistem GTA V Kaldırır Mı?

Akif1606

Hectopat
İyi akşamlar. Sistemim:

Ryzen 3 1200 3.1GHz.
MSI Radeon RX 550 4 GB 128 Bit.
HyperX Fury 8 GB DDR4 2400MHz CL15.
SSD: XPG M.2 SSD 128GB(1800/600)
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200RPM.

Acaba GTA V'i ne şekilde ve hangi ayarlarda oynayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
High Grafiklerde çokda güzel bişekilde 60 fps max oynarsınız arkdaşlar kasar demişde abiler oyunun çıkış tarihine bakarmısınız bi artık GTA V sistem yoran bi oyun değil tekneloji ilerledi
High'da 60 FPS sabit imkansız gibi bir şey bilmeden yazmayın lütfen.

High'da 60 FPS sabit imkansız gibi bir şey bilmeden yazmayın lütfen.

Kardeş ben yıllardır teknik servis elemanıyım, ve bunun gibi onlarca sistem toplayıp test edip teslim ettim. Yani uzun sözün kısası bildiğim bir şey var, konuşuyorum.

Kardeş ben yıllardır teknik servis elemanıyım ve bunun gibi onlarca sistem toplayıp test edib teslim ettim yani uzun sözün kısası bildiğim bir şey varkı konuşuyorum.

Bakabilirsin @ceysat insta.

HDD'yle ne alakası var? Her oyunu HDD'de oynuyorum buna GTA 5 dahil. Sadece sağlık konusunda sıkıntılı olan HDD'ler oyunlarda drop gibi şeylere yol açar.
Hocam bir oyunu HDD ve SSD'ye ayrı ayrı kurulum yaptığınızda demek istediğimi anlarsınız. Oyun içi droplar, oyunun açılış süresi, hikaye modundaki geçişler... GTA V'i HDD'de açarsanız 50-55saniyede açılır. SSD'de açarsanız 25 saniye sürer. Ben HDD'yi zaman anlamında değerlendirdim. FPS açısından ele almadım.

Kardeş ben yıllardır teknik servis elemanıyım, ve bunun gibi onlarca sistem toplayıp test edip teslim ettim. Yani uzun sözün kısası bildiğim bir şey var, konuşuyorum.

Bakabilirsin @ceysat insta.

RX 550 High'da 30-55 arası bir FPS değeri verir. Stabil 60 FPS verebilecek bir kart değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz ayar düşürüp 60 FPS sabit ve akıcı şekilde oynamak daha mantıklıdır.

Hocam bir oyunu HDD ve SSD'ye ayrı ayrı kurulum yaptığınızda demek istediğimi anlarsınız. Oyun içi droplar, oyunun açılış süresi, hikaye modundaki geçişler... GTA V'i HDD'de açarsanız 50-55SANIYEDE açılır. SSD'de açarsanız 25 saniye sürer. Ben HDD'yi zaman anlamında değerlendirdim. FPS açısından ele almadım.

Fark olur, yani HDD'nin speed sınırını zorlayamaz diye düşünüyorum. GTA V gibi bir oyun.

Hocam bir oyunu HDD ve SSD'ye ayrı ayrı kurulum yaptığınızda demek istediğimi anlarsınız. Oyun içi droplar, oyunun açılış süresi, hikaye modundaki geçişler... GTA V'i HDD'de açarsanız 50-55saniyede açılır. SSD'de açarsanız 25 saniye sürer. Ben HDD'yi zaman anlamında değerlendirdim. FPS açısından ele almadım.
Anladım, ben FPS değerlerinden bahsediyorsunuz zannettim. Mesajınız o izlenimi bıraktı. Sağlıklı bir HDD üzerinden oynuyorsanız drop sıkıntısı çekmezsiniz. Tek sıkıntılı olan durum bahsettiğiniz gibi oyuna giriş süresi.

RX 550 High'da 30-55 arası bir FPS değeri verir. Stabil 60 FPS verebilecek bir kart değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz ayar düşürüp 60 FPS sabit ve akıcı şekilde oynamak daha mantıklıdır.
Evet fakettim arada sadece 5 fps var ben bu kartla 60 fps sabi oynadım bu arda Rayzn 5 di sanırım

Geri
Yukarı