Ryzen 3 1300X ve GTX 1050 Ti Sistem Toplama

Nanokatalog’dan almanızı önermem, hakkında çok şikayet var. Anakartı B350M-A Prime modeliyle değiştirmenizi öneririm. SSD’yi Adata SU800 128 GB ile veya Corsair LE200 120 GB ile değiştirmenizi öneririm. Son olarak da bütçeniz daha sonra uygun olunca bu sisteme 8 GB RAM daha ekleyin.
Çok farklı fiyatlar yazıyo bana iki anakartında linkini atabilir misiniz acaba ? 300 yazan site de var 900 yazan da.

@pargraiN Eğer o ürünler stokta olmasaydı emin olun yurt dışından geleceği için daha çok bekleyecektiniz. @Styx666 Asus B350M-A Prime 2133mhz-3200mhz(OC) AM4 mATX Anakart
Dediğim anakart bu.
B350 yoga setinin daha iyi olduğunu biliyorum ama bütçem baya kısıtlı indirimde bulduğum yine a320 yonga setine sahip olan MSI A320M Grenade 3200(OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart Fiyatı anakartını almayı düşünüyorum ekran kartını da Palit veya Galax almayı düşünüyorum çift fanlı indirimde modelleri var.

Geçen ay 4200TL'ye RX580 8GB, i5 8400 barındıran PC topladım. Şimdi bunun 4250TL olduğunu görmek üzdü bir anda. Sanırım bilgisayarı satıp vize alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı