Satılık Ryzen 3 1300X ve GTX 1050 Ti Sistem

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Maddi durumumdan dolayı sistemi satmayı planlıyorum. Sistem yaklaşık 3 ay önce Eskişehir Vatan Bilgisayar'dan şahsım tarafından toplandı. Tüm parçaların garantisi ve faturası mevcuttur. Sistemi kullandığım süre boyunca tek bir sıkıntı yaşamadım. Parçalar ise şu şekilde;
  • *AMD Ryzen3 1300X
  • *8GB Corsair Vengeance 1x8 GB 2666 MHz
  • *Asus Strix GTX 1050 Ti 4 GB
  • *MSI B350M PRO-VD
  • *ViewSonic 22" 2ms Full HD IPS Monitör
  • *Corsair Carbide CHAMP/ SPEC 01 80 plus 600W
  • *Seagate Barracuda 1TB HDD
  • *Corsair Force serisi LE 200 120GB SSD

Sistem komple bu haliyle satılıktır. Şu anda bunun aynısı almaya kalksanız 4700 civarı tutuyor 3 ay önce 900TL'ye almış olduğum Strix 1050 Ti şu an 1241 lira. Ben fiyat olarak 3000 TL düşünüyorum, ciddi alıcısıyla pazarlık olabilir. Buraya gelip bu sistem en fazla 1500-2000 eder gibi saçma bir fiyat yazmayın lütfen. Bu sistem 1 yıllık değil, 2-3 ay önce toplanmış bir sistem. Ve yalnızca işten eve gelince 2-3 saat kullandığım bir sistem. Ciddi düşünen arkadaşlar 0535.329.56.16 nolu telefonumdan WP yoluyla ulaşabilirler. Bursa, Bilecik, Eskişehir, Kocaeli, Yalova, Sakarya. illerine teslim yapabilirim. Tekrar söylüyorum fiyat 3000 bin yazmış olabilirim ama ciddi alıcıyla pazarlık yaparım.

Son Teklif 2800 arkadaşlar.

Son düzenleme:
Monitorsuz fiyat?
Monitörsüz 2500 kardeşim.

Daha aşağısı maalesef olmaz, 3 aylık sisteme saçma sapan fiyat verenler oldu. Adamın teki komple sisteme 1400 lira vereyim dedi. Şu anki fiyatlara bakın öyle karar verin lütfen, benim 800-900 TL'ye aldığım ekran kartı şu an 1250 lira ve 3 ay önce toplandı bu sistem. Lütfen bunları göz ardı etmeyin. Benim acelem yok istediğim fiyat verilirse satarım, verilmezse PC yine benim PC.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörsüz 2500 kardeşim.

Daha aşağısı maalesef olmaz, 3 aylık sisteme saçma sapan fiyat verenler oldu. Adamın teki komple sisteme 1400 lira vereyim dedi. Şu anki fiyatlara bakın öyle karar verin lütfen, benim 800-900 TL'ye aldığım ekran kartı şu an 1250 lira ve 3 ay önce toplandı bu sistem. Lütfen bunları göz ardı etmeyin. Benim acelem yok istediğim fiyat verilirse satarım, verilmezse PC yine benim PC.
1400 diyen kişi bakkaldır, emin olun. Ucuza alıp saçma sapan fiyatlara satıyorlar.

Konu hala güncel arkadaşlar herşey dahil 2500TL komple sistem. Ciddi diyorum bu fiyata bundan iyisini temizini asla bulamazsınız. Bu sistem henüz 3 aylık. Sıfır ayarında, alan arkadaş kesinlikle pişman olmayacak üstelik elden teslim edeceğim.

Almaya niyetli arkadaşla oturulup konuşulur. Gerçekten alıcı ise gene bir ikramda bulunurum.

Umarım. Hala satılıktır sistem. Konu güncel.

Fiyat revize edilmiştir 2500TL.

Son düzenleme:
Sen fiyatı öne sürmek istiyorsun ama ben GTX 1060 6G'li sisteme 2600'e satıyorum.

Sen fiyatı öne sürmek istiyorsun ama ben GTX 1060 6G'li sisteme 2600'e satıyorum.
Hayırlı satışlar kardeşim. İnşallah biran önce satarsın. Bende ek olarak SSD var neredeyse 600TL'lik monitör var 170 TL'lik oyuncu kalvye mouse set var. 3 ay önce topladım üstelik, senin işlemcin neredeyse 4 senelik bir işlemci, mimari yapısı eski, RAM'in DDR3, bilgisayar kasan EVEREST marka kalitesiz, bende ise 450TL'lik Corsair marka kaliteli bir kasa var. Bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman gayet makul bir fiyat benimkisi. Yanlış anlamanı istemem herşey ekran kartıyla bitmiyor. Hayırlı satışlar tekrardan.

Sistem Satılmıştır. Konu kilitlenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı