Ryzen 3 2200G APU sistem toplama

KG68

Hectopat
Merhabalar öncelikle,
Ben bir APU sistem toplamaya karar verdim. Sistemi Vatan Bilgisayar'dan toplayacağım. Toplayacağım sistem.
Ryzen 3 2200G APU işlemci.
MSI A320M-A Pro anakart.
16 GB 3000MHz RAM (2x8GB)
Şimdi ben bu sistemi alırsam işlemci ile anakart uyum sağlar mi ve Vatan Bilgisayar uyum sağlamazsa BIOS güncellemesi yapar mi?

Eğer 90 lira daha bütçeniz varsa bunu alın. Alırken kutunun üzerinde siyah renkli "AMD Ryzen 2000 Series Ready" veya turuncu renkli "AMD Ryzen 3000 Series Ready" işareti varsa BIOS güncellemesine gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Resminde turuncu işaret var gözüküyor. Yine alırken sorun büyük olasılıkla güncelleme gerekiyorsa orada yaparlar.
2000.jpg
3000.jpg

Eğer 90 lira daha bütçeniz varsa bunu alın. Alırken kutunun üzerinde siyah renkli "AMD Ryzen 2000 Series Ready" veya turuncu renkli "AMD Ryzen 3000 Series Ready" işareti varsa BIOS güncellemesine gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Resminde turuncu işaret var gözüküyor. Yine alırken sorun büyük olasılıkla güncelleme gerekiyorsa orada yaparlar.
Eki Görüntüle 505281Eki Görüntüle 505283
Yani bu işaretler varsa bios güncellemesine gerek kalmaz gerek olursa da vatan update yapar. Anladiğim kadariyla

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı