Ryzen 3 2200G Ekran Kartı Önerisi

IVeniVidiVici

Decapat
Aranıza yeni katıldım. Sistem özelliklerimi yazıp sizden ekran kartı önermenizi rica ediyorum. O.C yapmayacağım ve darboğaz olmasını da istemiyorum.

Anakart : Asus TUF B450-plus
İşlemci : AMD Ryzen 3 2200G Socket AM4 3.7GHz 6MB Önbellek 65W
RAM: CORSAIR 8GB Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz (x2 = 16 GB)
SSD : WD 120 GB 2.5 SATA3 SSD 545MB/S 3DNAND WDS120G2G0A
HDD : WD 320 GB 3.5 harddisk 16mb 7200rpm
PSU : High Power Eco 500W 85+ Bronze 38A Single Rail Aktif PFC Siyah ATX
Kasa : Dark N10 5xFan Usb 3.0 Pencereli ATX

Bütçem : 1000-1500 TL

Şimdiden kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben genelde rx570/580 8gb modellerine baktım karar verme noktasında tıkandım. 4gb değerlendirmek mantıklı sizin dediğinize göre. Sapphire markasını hiç kullanmadım, sıkıntı yaşarmıyım?

ben genelde rx570/580 8gb modellerine baktım karar verme noktasında tıkandım. 4gb değerlendirmek mantıklı sizin dediğinize göre. Sapphire markasını hiç kullanmadım, sıkıntı yaşarmıyım?
Sapphire Amd kartlar için üretim yapan bir firma. Tescilli satıcı gibi düşünebilirsiniz. Eski nesil kartlarda ısınma sorunu vardı ama artık o sorun yok.

Bu bütçeyle kesinlikle RX 580 öneririm. Hem bugün, hem de işlemciyi değiştirdiğinizde de kullanacağınız bir kart.

işlemciyi geçiş işlemcisi olarak aldım, yazın ryzen 7 geçmeyi düşünüyorum. Msi kullandım ve ses problemi yaşadım bu modellerde o sorun giderilmiş olabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı