Ryzen 3 2200G için Gametech 300 Watt PSU yeterli midir?

foster

Femtopat
Daha fazla  
Ryzen 3 2200G.
8 GB DDR4 2400MHz RAM.
500 GB HDD.

Gametech 300 Watt PSU almayı düşünüyorum, oyunlarda kendine reset atar mı ya da bir sıkıntı çıkar mı? 300 Watt yeterli midir? Oynayacağım oyun LoL, GTA V, Valorant, PUBG Mobile belki.

Ryzen 3 2200G.
8 GB DDR4 2400MHz RAM.
500 GB HDD.

Gametech 300 Watt PSU almayı düşünüyorum, oyunlarda kendine reset atar mı ya da bir sıkıntı çıkar mı? 300 Watt yeterli midir? Oynayacağım oyun LoL, GTA V, Valorant, PUBG Mobile belki.

Hocam en azından 400TL verin kaliteli bir ürün alın bunlar C4 gibiler

Ryzen 3 2200G.
8 GB DDR4 2400MHz RAM.
500 GB HDD.

Yeterli olur ama bu model çok kalitesiz. En azından VX Plus 400 alın.

O PSU çok kötü. 12V kanalından verdiği değer önemli.
Bütçe nedir?
Fazla bir bütçem yok. Ben de bunu alayım dedim. Neyse, biriktireceğiz artık.
Yeterli olur ama bu model çok kalitesiz. En azından VX Plus 400 alın.
VX Plus 270 TL civarı. Benim bütçem bunu karşılamıyor, en azından şimdilik elimde onu alacak param yok. Ucuz yollu bir şey alıp oynamak istiyorum, LoL oynayacağım zaten.
Hocam en azından 400TL verin kaliteli bir ürün alın bunlar C4 gibiler
Hocam para yok ki vereyim. 400 TL... Sistemin kendisi 1.500 TL zaten. O kadar para çok bir PSU için, ekran kartı takmayacağım zaten.
Güç yüklenmesi olursa çıkartabilir.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla bir bütçem yok bende bunu alayım dedim neyse biriktireceğiz artık.

VX Plus 270 TL civarı benim bütçem bunu karşılamıyor en azından şimdilik elimde omu alacak param yok ucuz yollu bir şey alıp oynamak istiyorum LoL oynayacagım zaten.

Hocam para yok ki vereyim 400 TL sistemin kendisi 1.500 TL zaten o kadar para çok bir PSU için ekran kartı takmayacağım zaten.

Teşekkürler.

Şimdilik idarelik olarak kullanın. Bir an önce de değiştirmeye bakın.

Geri
Yukarı