Ryzen 3 2200G Metro: Exodus Düşük FPS Sorunu

Gürkan26

Decapat
Daha fazla  
Sistem özelliklerim:
  • -AMD 2200G
  • -8 GB 300MHz RAM
  • -Ekran kartı 2200G'nin APU'su
Not: Oyun kaçak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game pass ultimate paketin adı. İlk aylık 6 dolar. Bunu aldığınızda PC de oynayabilirsiniz. Normal game pass de oynanmaz metro PC’de. Bunun için Windows’u 1903 sürümüne güncellemeniz ve sonrasında xbox uygulamasını PC ye yüklemeniz lazım.

Oyun optimizasyon özürlüsü, GTX1050 kullanıyorum hangi ayarı denersem deneyeyim rahat bir oyun sunmuyor, anca 16GB RAM ile birleşince 45-50 FPS alabiliyorsun ama oyunun görüntüsü hiç akıcı değil, sürekli yırtılıyor. Bozuk bir oyun yormayın kendinizi.

Bir şekilde yüksek FPS dahi alsan o görüntü bozukluğuyla oyundan zevk alamazsın, göz zevkine oldukça zarar veriyor.

Not: V-Sync açmasını ben de biliyorum.

Oyun optimizasyon özürlüsü, GTX1050 kullanıyorum hangi ayarı denersem deneyeyim rahat bir oyun sunmuyor, anca 16GB RAM ile birleşince 45-50 FPS alabiliyorsun ama oyunun görüntüsü hiç akıcı değil, sürekli yırtılıyor. Bozuk bir oyun yormayın kendinizi.

Bir şekilde yüksek FPS dahi alsan o görüntü bozukluğuyla oyundan zevk alamazsın, göz zevkine oldukça zarar veriyor.

Not: V-Sync açmasını ben de biliyorum.
Oyunun hikayesi harika mekanikleri iyi ama hakikatten teknik olarak çok sıkıntılı bir oyun 1070 ile bile sıkıntı yaşayanlar varmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı