Ryzen 3 2200G performansı

beerkaay

Decapat
2200G'ye APU'sunu kullanacağım için sıvı soğutma taktım kimi gereksiz buldu, kimi iyi olmuş dedi.

En çok bildiğim işlemciyi yoran;

Emulatorlar, PUBG emulator açıp son ayarlara getirdim tabi APU ile donma yaptı. High/medium ayarda 60 FPS veriyor.

2K HDR full grafik açtım.

Islamcı sıcaklığı Speedy'de ölçtüğüm.
Max 40c.
AMD beni şaşırttı.

Stock fanı ile boştayken 50 derece diye duymuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz olmuş bence stok soğutucusu yeterli gayet. Ama iade edemiyorsan yapacak bir şey yok işlemciyi biraz daha soğuk kullanırsın ve estetik durur hiç değilse.

Gereksiz olmuş bence stok soğutucusu yeterli gayet. Ama iade edemiyorsan yapacak bir şey yok işlemciyi biraz daha soğuk kullanırsın ve estetik durur hiç değilse.

Ama nasıl anlatayım pc nin duruşundan dolayı zorunlu gibiydi.

Bilgisayar masası düşün, sonra onu duvara dönük yani sırtında duvar var hemen o duvarda petek var yani kasanin ön tarafında 1 metre mesafede petek var başka konumlandırma şansım yok bide, masalarin sagi solu arkası üstü kapalı hava akışı iyi sağlanamıyor veya sağlanamaz diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı