Ryzen 3 2200G sanallaştırma (VT) nasıl etkinleştirilir?

Sinan Yarar35

Decapat
Bu mobil uygulamaları bilgisayarda kullanmamı sağlayan emülatörlerden kullanmam gerekiyordu indirdim ve VT etkin değil performans için etkinleştirin gibi bir uyarı verdi işlemcim Ryzen 3 2200G bu işlemcide böyle bir özellik var mı? Varsa nasıl aktif edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS ayarlarından aktif edebilirsiniz.
virt_bios.gif

İşte benim biosumda öyle bir özellik göremiyorum bios 5 var bende mesela videolarda overclock seçeneği üzerinden açanlar var gameboost açık ama overclock sekmesine girince bende hiç birşey görünmüyor orda anakartim b350m Gaming pro

İşte benim sorun burda oc ye tiklayinca öyle özellikler çikmiyor sadece 2 satırlık CPU çalışma hızını gösteren bir yazı var gameboost açık
BIOS güncel mi? Değilse güncelleyin.
Support For B350M GAMING PRO | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Global

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba öncelikle konuyu tekrar günümüze getirdiğim için özür dilerim. Fakat sorunuma hiçbir çözüm bulamadım. Benim de anakartım B350 M GAMING Pro, arkadaş da olduğu gibi overclock bölümünde hiçbir seçenek çıkmıyor. BIOS güncellemesi için hem flash bellek üzerinden denedim, SSD üstünden denedim, bir başka flash bellek üzerinden de denedim ve içine attığım güncelleme dosyasını görmüyor doğru indirdiğime eminim. Support For B350M GAMING PRO | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Global bu linkten yaptım gene olmadı. Bu sorunu Bi aşamadım. gerekli görselleri yükledim. İstendiği takdirte bios üzerinden görüntü alabilirim. İyi forumlar

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    9,5 KB · Görüntüleme: 65
  • 2.png
    2.png
    2,7 KB · Görüntüleme: 81

Geri
Yukarı