Ryzen 3 2200G sistem Battlefield 5 veya Battlefield 1 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
RAM
XPG Gammix D30 3000 MHZ CL16 2X8 Kit
Ekran kartı
Vega 8
Anakart
B450M S2H V2
İşlemci
Ryzen 3 2200G
İki oyundan birini oynamak istiyorum. Bazı yerlerde kaldırmaz oynanmaz tarzı yorumlar görürken YouTube oyun testlerinde idare eder sonuçlar görüyorum. Deneyen biri varsa tecrübesini paylaşabilirse çok sevinirim. Bahsettiğim video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben aynı sistemin Single channel olanıyla sabit 30 BF 1 singleplayer oynayabilmiştim. Multiplayer'da drop yiyordum. Grafik ayarlarım 720p Low. Dual Channel ile oynayabilirsiniz.

Anladım teşekkür ederim. Peki video hakkında ne düşünüyorsunuz. Sonuçta test ettiniz size bu değerler size gerçekçi geliyor mu?

Bende 3200G var fakat attığınız video 3200G'nin performans testleri 3200G ve 2200G arasındaki fark ise 3200G'nin 1250MHz 2200G'nin 1100MHz olması.

İki oyundan birini oynamak istiyorum. Bazı yerlerde kaldırmaz oynanmaz tarzı yorumlar görürken YouTube oyun testlerinde idare eder sonuçlar görüyorum. Deneyen biri varsa tecrübesini paylaşabilirse çok sevinirim. Bahsettiğim video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartları değerlenince APU'lar da değere bindi. Neyse ki zamanında almıştık.
Bende 3200G var fakat attığınız video 3200G'nin performans testleri 3200G ve 2200G arasındaki fark ise 3200G'nin 1250MHz 2200G'nin 1100MHz olması.

Evet fark ettim fakat arada öyle ciddi performans farkı olmadığı için paylaşmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı