Ryzen 3 3200G ile Ryzen 5 2600 takas etmek mantıklı mı?

Batuhan Sönmez

Hectopat
İyi günler. Uygulamanın birinden açtığım ilan ile biri bana ulaştı 1 hafta önce. Ben sadece işlemcimi satıyordum takas kabul etmiyordum. Ama ulaşan kişi 1 hafta önce bana takas ve üzerine de 500₺ istediğini söyledi. Şimdi forumdan öğrendiğim bilgiler dahilinde eğer 2600 alırsam ekstra ısınmasından dolayı fan alacağımı da biliyorum. Çünkü forumdakiler sıcaklıklarının yüksek olduğunu söyledi. Bende o gün 500₺ veremeyeceğimi ekstra borca girmek istemediğimi söyledim. Çünkü amacım 3200 satıp 1600 AF almaktı. Arkadaş bana bugün bir daha yazdı takas için. Kafa kafaya yapalım bana ekran kartı lazım ekran kartım yok APU alacağım dedi. Ben de bu fan olayından bahsettim ekstra fana para harcayacağımı da söyledim. Arkadaş bu sefer üzerine para almam takası yapalım dedi. Ben de kabul ettim. Ve dolap üzerinden takas yapacağım. Sizce mantıklı mı veya güvenilir mi? Eve gidince fotoğraf atmasını istedim fotoları bekliyorum. 3 sene önce aldığını ve bilgisayarcıda taktırdığını söyledi. Sistemim de aşağıda yorumlarınızı bekliyorum.
  • MSI B450M-A-PRO Max.
  • AMD Ryzen 3 3200G APU.
  • MSI GeForce GTX 1050 Gaming X 2G 2 GB.
  • Sharkoon 650W 80 Plus.
  • 240GB SanDisk SSD + 500GB WD Blue HDD.
  • 2x8GB 3200MHz PNY XLR8 Gaming Epic-X RGB.

Yeni konular

Geri
Yukarı