Ryzen 3 3200G ne kadar eder?

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Elimde APU 3200G var ve ilanlara baktığımda sarı sitede 2000-2400 arası fiyatlarda gidip geliyor. Çok nadir acil satanlar 1850'ye koymuş. Ben de ilana 2350 yazdım ve bana yazanlar hep "1400 olur mu?" "sıfırı şurada 2000" gibi şeyler yazmaya başladı. Şu an nedir bu işlemcinin ederi adamlar mı haklı yoksa şu anki piyasada gezen fiyatlar mı? Bilgili bir arkadaş bana tavsiye öneri verirse ben de o fiyata koyayım da satılsın artık şu APU. Şimdiden teşekkürler.

2000 Civarı edebilir ama 1400 asla çok düşük olur. Herhalde Athlon 3000g parasına getirmeye çalışıyorlar. Bence fiyatı iyi belki 2200 falan yaparsınız ama pazarlıkla biraz düşerseniz zaten asıl fiyatına gelmiş olur.

2000 civarı edebilir ama 1400 asla çok düşük olur. Herhalde Athlon 3000G parasına getirmeye çalışıyorlar. Bence fiyatı iyi belki 2200 falan yaparsınız ama pazarlıkla biraz düşerseniz zaten asıl fiyatına gelmiş olur.

Hocam şu linkteki işlemciyi söylüyor genelde atanlar ya ben ilk defa duydum şahsen bu siteyi. Bu fiyata 0 gelmesi imkansız bence. Diğer sitelere geçince de işte fiyatlar 3000 olmaya başlıyor ki normali bu bence 0 fiyatta şu ana göre konuşursak.

Hocam şu linkteki işlemciyi söylüyor genelde atanlar ya ben ilk defa duydum şahsen bu siteyi. Bu fiyata 0 gelmesi imkansız bence. Diğer sitelere geçince de işte fiyatlar 3000 olmaya başlıyor ki normali bu bence 0 fiyatta şu ana göre konuşursak.
Onu bende gördüm hatta almayı düşündüm bir ara ama sıfır mı değil mi o belli değil kutusuz fansız diye piyasanın çok altına satılmaz. Bunu gösteren olursa söyle onu alsın hiç uğraşma en son fiyatını yaz geç.
Bazı işlemciler kutusuz halde bile kutulu fiyatına satılıyor vizyon bilgisayarı daha önce de duymamıştım ne kadar iyidir onu da bilmiyorum.

Onu bende gördüm hatta almayı düşündüm bir ara ama sıfır mı değil mi o belli değil kutusuz fansız diye piyasanın çok altına satılmaz. Bunu gösteren olursa söyle onu alsın hiç uğraşma en son fiyatını yaz geç.
Bazı işlemciler kutusuz halde bile kutulu fiyatına satılıyor vizyon bilgisayarı daha önce de duymamıştım ne kadar iyidir onu da bilmiyorum.

Doğru hocam. Sağ ol cevaplar için.

Geri
Yukarı