Çözüldü Ryzen 3 3250U sistem GTA 5 açar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TunahanGüçlü

Centipat
Daha fazla  
Tek başıma normal hikaye modu oynamak istiyorum oynatır mı laptop? Bir de kaç FPS alırım?
Ryzen 3 3250U
8 GB RAM
Radeon Harici Ekran Kartı 2 GB
64 Bit

Çözüm
Tek başıma normal hikaye modu oynamak istiyorum oynatır mı laptop? Bir de kaç FPS alırım?
Ryzen 3 3250U.
8 GB RAM.
Radeon harici ekran kartı 2 GB.
64 Bit.

30 FPS civarı oynayabilirsin. Tabii ki düşük ayarlarda ama performans artışı istiyorsan AMD işlemcide çift kanal RAM ayarlaman lazım. Özellikle APU sistemlerde RAM çok önemli. Sizin ki şu an tek kanal 8 ise bir adet daha 8 GB alırsanız çift kanalda daha iyi bir performans alabilirsiniz. Ayrıca sadece hikaye modu istiyorsanız 30 FPS yeterli gelir. Lakin oynarken arada bir düşüşler olabilir.
Biraz zor duruyor hocam konuya aşırı hakim değilim ama RAM ekran kartı bayağı zor.

Bazı sitelerden test etmeyi denedim. Sonuç olarak düşük ayarlarda 50Fps civarı alabilirsin fakat ne kadar akıcı olur onu bilemiyorum.

Ryzen 3 3250U.
8 GB RAM.
Radeon harici ekran kartı 2 GB.
64 Bit.

30 FPS civarı oynayabilirsin. Tabii ki düşük ayarlarda ama performans artışı istiyorsan AMD işlemcide çift kanal RAM ayarlaman lazım. Özellikle APU sistemlerde RAM çok önemli. Sizin ki şu an tek kanal 8 ise bir adet daha 8 GB alırsanız çift kanalda daha iyi bir performans alabilirsiniz. Ayrıca sadece hikaye modu istiyorsanız 30 FPS yeterli gelir. Lakin oynarken arada bir düşüşler olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sağol Hocam Ben Yalnış Yazmışım 12GB RAM var ben sadece hikaye modu oynamak istiyorum ondan 30fps yeter gibi eyvallah

Geri
Yukarı