Ryzen 3600X sistem anlık takılma ve ses bozulması

Ktse77

Decapat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar herkese. Yeni Ryzen 3600X'li sistem topladım yaklaşık 1 ay oluyor. Sistemde linkini verdiğim videonun 5 ve 7. saniyelerdeki gibi ses bozulmaları oluyor ve o anlarda bir anlığına her şey takılıyor. Bazen oyunlarda kritik noktalarda takılmalar olabiliyor çok sinir bozucu bir şekilde. Kaç gündür araştırıyorum, her şeyi yaptım yeniden formatladım ama durum aynı? Acaba bir sorun varsa nerededir? Lütfen yardım edin...

Sorununun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum fakat, önceden GeForce 210 ekran kartım vardı benimde, seninki gibi takılmalar oluyodu, en son birden oyun oynarken ekran gitti, arkada müzik açmıştım, o müzikte gidip o takılmadaki "dııııt" sesinin uzun versiyonu çaldı bende, pc yi kapatmadan o sesten kurtulamadım, açmayı deneyince pcnin açılmadığını farkettim ve ekran kartımın bozulduğunu farkettim... (onboardta çalışıyordu)
Seninde ekran kartında bir sorun olabilir fakat emin olmak gerek. Daha bilgili arkadaşlarımız daha iyi tahminde bulunacaklardır. Boşta ve yükte sisteminin tüm bileşenlerinin sıcaklıklarını kontrol ettin mi, ideal mi?

Sıcaklıklar normal. Olay Görüntüleyicisi'nde bir hata görmüyorum. Çok nadiren oluyor video bana ait değil. Sorunun şeklini göstermek için videoyu koydum.
Bugün uyku modundan çıktıktan sonra takılmaların iyice arttığını fark ettim. Lütfen yardım nedir edin en azından sorunun kaynağı hakkında fikir edinebileyim.
Tamam yardım etmeyin ya.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı