Çözüldü Ryzen 5 1600 AF GTX 1070 darboğaz yapar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DeWitt

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, halihazırda kullandığım RX580 ekran kartımı 1070 ile değiştirmeyi düşünüyorum. Sorum şu darboğaz yapar mı? İşlemciyi CPB açık kullanıyorum (3200-3600MHz). 580'den geçmeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Moderatörler cin değil. 2 dakika önce yazılmış bir mesaja pat diye işlem yapamıyorlar maalesef fakat görünce yapacaklardır merak etmeyin.

Hala @Yuuji ile ortak olmuş da size sataşıyormuşusuz gibi konuşuyorsunuz. Hoş değil. Tesadüfen aynı konuda bulunduk ve birisinin yanlışını düzeltmeye çalışıyoruz. Bu kadar basit.

Bu kadar mesaj yazdırdığınız için de tebrik etmek isterim. Yanınızda beni de götüreceksiniz gereksiz mesaj yüzünden ama fazla aktif olmadığım için bir sorun yok benim açımdan. Darısı başınıza artık. Günlüğünüze yazarsınız.
Aynı cümle içerisinde hem darboğaz olur hem olmaz deyip üstüne beni rapor ettiğini söyleyip bilgilendirme yapan adam gibi adam. Teşekkürler.

İyi forumlar, iyi günler.

Artı -3 Eksi
Adımız aynı diye yan yana olduğumuzu düşündünüz sanırım. Komikmiş. Darboğaz yaptığına da böyle uzaktan bakıp mı karar verdiniz?

Hatalı bilgilendirme yapmaktan kaçınmanızı tavsiye ediyorum size. İyi sosyaller.

@Neko Yazdığım mesajı okuma zahmetine girdiğin için teşekkür ederim. Mesajda discord kelimesi geçmesine rağmen size yana yanaymışsınız muamelesi yaptığımı düşünüyor olman içten içe güldürdü.

Hatalı bilgilendirme yaptıysam, moderatörler gereğini yapar. Sen ve arkadaşın buraya gelip hatalı bilgilendirme yaptın diyerek beni düzeltemezsiniz. Rapor sistemi bunun için kondu.

Artı -3 Eksi
@curiousoftech Raporladım, konu incelenir ve gereği yapılır zaten. Sen bilmezsin gerçi ben anlatayım, 2-3 sene önce Neko bu forumda çok aktifliği bulunuyordu ve sürekli iyi bütçe dostu sistemler toplardı bazen yardım ederdi bana ben ona tavsiye sunardım sonra bir gün kendim ismimi Neki yaptım ismimiz kardeş gibi gözüksün dedim olay bu. @Neko İle gerçek hayatta tanışmamız bile yok.

Öncelikle rica ederim, ne demek. Discord ile konuşmanın yan yana konuşmaktan bir farkı olmadığını düşündüğüm için öyle söyledim. "On Discord, Mission Completed" gibi İngilizce terimler kullanıp havalı gözükmek istemedim. Kusuruma bakmayın.

Biz sizi hatalı bilgilendirme yaptınız diye değil, yapmaya devam ettiğiniz için uyarıyoruz.

Darboğaz yaşarsınız diyenler iyi sallamış he.

1070=1650 Super - 1660 arası bir karttır. R5 1600 AF ise az bir OC ile 2060 besleyebiliyor.
Çok rahat besler.

Bu arada RX 580'den 1070'e geçmek mantıksız bir hareket. İki kartta eşit seviyelerdeler.

@Yuuji Peki.

@Neko Hatalı bilgilendirme yapıyor olsaydım gerçekten moderatörler gereğini yapardı. Burada gününü burada bizim için geçiren moderatörler var. Gereği neyse yaparlar. Burada kimsenin özgürlüğünü kısıtlamadan mesaj atmak serbest. İki kişi gezip gözüne kestirdiğine salça olmak değil malesef.

Bu konuya son mesajım.

Gülücük kondurursanız sevinirim.

İyi forumlar.

Good bye!

Artı -1 Eksi
Moderatörler cin değil. 2 dakika önce yazılmış bir mesaja pat diye işlem yapamıyorlar maalesef fakat görünce yapacaklardır merak etmeyin.

Hala @Yuuji ile ortak olmuş da size sataşıyormuşusuz gibi konuşuyorsunuz. Hoş değil. Tesadüfen aynı konuda bulunduk ve birisinin yanlışını düzeltmeye çalışıyoruz. Bu kadar basit.

Bu kadar mesaj yazdırdığınız için de tebrik etmek isterim. Yanınızda beni de götüreceksiniz gereksiz mesaj yüzünden ama fazla aktif olmadığım için bir sorun yok benim açımdan. Darısı başınıza artık. Günlüğünüze yazarsınız.

Çözüm
Mod arkadaşlar konuyu kilitleyebilir mi? Tartışmaya sebep olmak istemiyorum. Üstteki arkadaşın dediğine güvenerek ekran kartını değiştirmiyorum. Hepinize teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…