Ryzen 5 1600 alınır mı?

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
4500 TL gibi bir bütçem bulunmakta ve şu bilgisayarı almayı planlıyorum:
Kafama bir şey takıldı, R5 1600 işlemci almalı mıyım? Oyun amaçlı bir bilgisayar olacak elbette belki de yayın yapabilirim, bu sistem iyi midir? Bazı insanlar AMD'den nefret ediyor. Yoksa sizce de AMD kötü bir işlemci mi?
Ryzen işlemcilere kötü diyeni görmedim. İşlemci harika. Ben de 1060 kartıyla kullanıyorum cidden güzel işlemci kendisi. :)

İşlemci çok iyi. İçinden çıkan stok soğutucu bile iyi. Alınmaması için bir sebep yok. Acelen yoksa. 8. nesil Intel'i bekleyebilirsin ama R6 1600'de gayet iyidir. AMD kötü bir işlemci mi sorusunda çok anlatım bozukluğu var. :) Yayında da canavar. Oyunda da eskisine göre toparladı. Dahada toparlar

Ben Intel seviyordum ama burayı takip ede ede sonunda Ryzen sistem topladım. Hatta aynı model; R5 1600. Güçlü bir işlemci bence tercih edilebilir. Hem stok fanı da var ve yeterli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı