Ryzen 5 1600 BIOS Update gerekli mi?

Doğukan solak

Centipat
Daha fazla  
Herkese sa benim sıfır ASUS Prime B450M-A II anakartim var Ryzen 5 1600 islemci var BIOS Update gerekli mi?

İşlemci değiştirmeyecekseniz önermem, özellikle anakartınız MSI ise. Yanlışlıkla demo BIOS yüklemiştim, başımı baya yakmıştı.

İşlemci değiştiricekseniz ki işlemci biraz eski değiştirceginiz zaman yeni işlemci taktıgınızda ekran gelmeyebilir o yüzden yapmanızda fayda var.

İşlemci değiştiricekseniz ki işlemci biraz eski değiştirceginiz zaman yeni işlemci taktıgınızda ekran gelmeyebilir o yüzden yapmanızda fayda var.

Ben şu yüzden sordum ekrana goruntu gelir mi gelmez mi diye ve Update yapmasam gelir dediniz peki yine de yapsam faydasi olur mu yoksa üstteki arkadaş önermem demiş (ASUS Prime marka)

Ben şu yüzden sordum ekrana goruntu gelir mi gelmez mi diye ve Update yapmasam gelir dediniz peki yine de yapsam faydasi olur mu yoksa üstteki arkadaş önermem demiş (ASUS Prime marka)

Bilgisayarın stabilitesini artırır. Güncelleme yapar. BIOS sorunlarını ortadan kaldırır. Bence yapabilirsin.

Bilgisayarın stabilitesini artırır. Güncelleme yapar. BIOS sorunlarını ortadan kaldırır. Bence yapabilirsin.

Kanka alakasız ama GTX 1650 Super OC 4 GB mı(ASUS TUF)yoksa RX 580 8 GB mı veya 400 serisi ikisi de ikinci el.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…