Ryzen 5 1600 ve RX 580 Sistem Nasıldır?

MO
Kasası değiştirilirse alınabilir, hava sirkülasyonu 0 denilebilir bu kasa için.

Monitörün var mı hocam?
Monitörüm var
Ben bu sistemi 2 senedir kullanıyorum ve gayette mutluyum bana daha bir sıkıntı çıkartmadı ben kendi sistemimi sana önerebilirim. Sistem özelliklerim imzamda mevcuttur.
Yeniyim de sistem özelliklerini yazabilir misib
Hocam
Bu uygun olur bence.
8 gb ram ve işlemci fanı da ekleyeceğim fiyat artıyor ama kesinlikle v4 ten daha iyi diyor musun?

Gigabyte RX 580 GAMING 8GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı GV-RX580GAMING-8GD-MI (75₺ indirimi sayarsak bayağı ucuz)

Benim önerim budur dostum. 100 TL ekleyip HDD yerine aynı SSD'yi alabilirsin. Kasa senin tercihin. Ben de ekran kartı dışında aynı sistemi aldım. Anakartı 2-3 güne söyleyeceğim, aynısını. 250₺'ye Corsair vengwance

Gigabyte RX 580 GAMING 8GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı GV-RX580GAMING-8GD-MI (75₺ indirimi sayarsak bayağı ucuz)

Benim önerim budur dostum. 100 TL ekleyip HDD yerine aynı SSD'yi alabilirsin. Kasa senin tercihin. Ben de ekran kartı dışında aynı sistemi aldım. Anakartı 2-3 güne söyleyeceğim, aynısını. 250₺'ye Corsair vengwance
Hocam başka siteden alma imkanım yok benim yazdığım sistem itopyada hazır sistem üstüne hard diskini ramini ve işlemci fanını ben ekledim yani parça değiştirme imkanım yok ama fiyatı çok uygun aynı siteden bile parçaları ayrı ayrı alırsan 5700 tl ediyor v4 e kendi eklediğim parçalarla 4200 tl etti bu fırsata değer mi?

Hocam başka siteden alma imkanım yok benim yazdığım sistem itopyada hazır sistem üstüne hard diskini ramini ve işlemci fanını ben ekledim yani parça değiştirme imkanım yok ama fiyatı çok uygun aynı siteden bile parçaları ayrı ayrı alırsan 5700 tl ediyor v4 e kendi eklediğim parçalarla 4200 tl etti bu fırsata değer mi?
Dostum aynı siteden alınca tabi fazla tutar, farklı sitelerden indirimlerle alacaksın. Hepsiburada'da şuan KDV indirimi var ve bazı ürünler cidden ucuz. Mesela Ryzen 5 2600 860₺ idi başta, sonradan değişti sanırım. PSU Silverstone Strider 500W 80+ öneririm, ben de onu aldım, 300'e aldım 1 hafta önce ama HB'de 270 yada 260₺ şuan.

Ryzen 1600 msi armor rx 580 mi Ryzen 2600 gigabyte rx 590 mı arada 200 tl fark var (rami ve hdd eklediğim için) kanıma girdin 200 tl farka göre çok büyük bir performans artışı gibi sanki. İkisinin de anakartı hakkında bir fikrim yok
Bence benim attığım daha iyi olur armor modeli fazla ısınıyor deniyor ne kadar doğru bilmiyorum, kullanmadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı