Ryzen 5 1600 ve RX580 Sistem Toplama

PC-Meraklısı

Decapat
İşlemci: AMD Ryzen 5 1600
Ekran Kartı: Sapphire Nitro+ RX 580 8G OC
Anakart: Gigabyte B450M-S2H
RAM: Corsair Vengeance 16GB(2X8) 3000MHZ

Bu sistemi toplamayı düşünüyorum. Sıkıntı veya herhangi bir sorun (darboğaz vb.) olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şuna bi göz atmanızı tavsiye ederim.

İşlemciyi Rev. 2 alırsan daha iyi olur(tabi bulabilirsen).
Nasıl yani ?
B2 mi
Hocam şuna bi göz atmanızı tavsiye ederim.
İyide benimki sapphire nitro rx 580

AMD'nin iki tane 1600 işlemcisi var birisi birinci nesil yani 14nm diğeri ise ikinci nesil 12nm. Bu yüzden firmalara gidip almanızı tavsiye ederim performans farkı ciddi derecede varmış. Donanım Arşivi'nin videosundan edindiğim bilgiler doğrultusunda konuşuyorum.
3 4 fps ?
AMD'nin iki tane 1600 işlemcisi var birisi birinci nesil yani 14nm diğeri ise ikinci nesil 12nm. Bu yüzden firmalara gidip almanızı tavsiye ederim performans farkı ciddi derecede varmış. Donanım Arşivi'nin videosundan edindiğim bilgiler doğrultusunda konuşuyorum.
Videoyu izlemiştimde firmalarda oldukça pahalı
Videoyu izlemiştimde firmalarda oldukça pahalı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı