Ryzen 5 2600 ile Ryzen 5 2400G farkı nedir?

500W 80+ sağlam bir güç kaynağı yeterli olcaktır. Anakartı da Asus Prime B350 Plus ile değiştirin. Ve bütçe belirtirtip ayrı ayrı yerlerden mi yoksa tek bir yerden mi toplancağını söylerseniz daha iyi yardımcı oluruz.

Son düzenleme:
500W 80+ sağlam bir güç kaynağı yeterli olcaktır. Anakartı da Asus Prime B350 Plus ile değiştirin. Ve bütçe belirtirtip ayrı ayrı yerlerden mi yoksa tek bir yerden mi toplancağını söylerseniz daha iyi yardımcı oluruz.
Tek elden toplayacağım. Bütçem kasayla birlikte en fazla 5000tl.

Tek elden toplayacağım. Bütçem kasayla birlikte en fazla 5000tl.
Screenshot_2018-07-02-18-18-58-1.png
Buyrun içinde SSD'de mevcut.
www.sinerji.gen.tr üzerinden oluşturulmuştur.

Şu ne olduğu belirsiz AliExpress ekran kartlarını önerip durmayın. Zaten yasalar gereği o ekran kartını o fiyata ülkeye sokamazsınız %20 vergi ödemeniz gerekir.

Anakarttan kısabilirsiniz, daha giriş seviyesi modeller mevcut.

Bu markayı bilmiyor oluşun senin problemin dostum gayette ne olduğu belli türkiye pazarındaki çoğu GTX1060'tan daha iyi performans veren bir ürün çok zor değil açıp inceleme videolarını izleyebilirsin.

Performansına laf eden yok zaten içindeki GPU aynı, aynı performansı verecek fakat ne bir teknik servis desteği alabilirsiniz o kartla ne de satış sonrası destek. Bozulunca ürünü çine göndermeye razıysanız siz bilirsiniz. Zaten vergi eklenince fiyatı da artacak.

Sence bu niye bu kadar ucuz
Dark N10 Mavi Led Fan USB 3.0 Fan
Dark kasaların ben malzeme kalitesine güvenmiyorum açıkçası forumda çokca konuşulan bir konu Dark markası Çin'den gelip logo basılıp satışa sunuluyor sosyalde bakabilirsiniz tonlarca konu var. O yüzden FSP CMT 120A koydum kasayı. Asım Hocam'da bu kasayı Dark N10 yerine öneriyordu. Alternatif olarak Aero 300 modeli Zalman N3 gibi modellerde var bütçenin çok dışına çıkmak istemedim yazdığım sistem gayet uygun kaliteli f/p bileşenler içermekte.

Arkadaşlar merhaba, MSI X470 Gaming Plus anakartımda işlemci olarak Ryzen 5 2400G takılı. Ekran kartı olarak da 1660 Ti takılı. RAM 2x8 GB. Video düzenleme programında program kasma yapıyor. Dahili grafik işlemciylede aynı sorun vardı, 1660 Ti ile de aynı sorun var. Hem ekran kartının fanı aşırı hızlanıyor hem de işlemcinin fanı. Program yapımcı firmayla görüştüm. Birkaç ayar söyledi. Ama düzelmedi. Eskiden grafik işlemci ile bile bu kadar olmazdı. Sanki Windows güncellendikçe uyumsuzluk oldu. Ama bilemiyorum işte. İşlemciyi yükselteyim diyorum. 4000 TL sınırında hangi işlemciyi almamı önerirsiniz. Düzgün kullanılmış bir 2. el bulsam daha iyi olur aslında. Ryzen 5500 veya 5600 nasıldır? Uzun oldu. Sabrınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı