Ryzen 5 2600 ve NVIDIA G100 sistem için oyun önerisi

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhaba, eski ekran kartını kullandığım sistem için oyun önerilerinize açığım. Tüm türlerden öneri yapabilirsiniz. Geçici olarak zaman geçirebileceğim birkaç oyun öneriniz var mı?

M&B Warband ve LoL oynuyorum.
Metro 1, 2 ve Witcher 1, 2 kütüphanemde mevcut fakat oynayabilir miyim bilmiyorum. Sizce sistem bu oyunları açar mı?

Oynayacaklarım:
Portal serisi.
Half-Life serisi.
L4D2.
HOI4.

Sistem:
Ryzen 5 2600.
B450.
480GB SSD.
8 GB RAM.
NVIDIA G100 512 MB.

G100 kullanıcısıyım. HOI4 açmaz zorlama. Metro oyunlarını unut, Witcher'ı da unut. M&B Warband, LoL ve Minecraft iyi tercihler. CSGO'da deneme açmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O ekran kartının HOI4 açacağını sanmıyorum. Gerçekten rezil bir kart. Minecraft falan oynamanız en iyisi.
G100 kullanıcısıyım. HOI4 açmaz zorlama. Metro oyunlarını unut, Witcher'ı da unut. M&B Warband, LoL ve Minecraft iyi tercihler. CSGO'da deneme açmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunun görsel açıdan bir güzelliği kalmıyor fakat sadece mekanikleri ve oynanış tarzı ile en düşük ayarlarda 30 FPS oynanabiliyor.

Diğer donanımlar durumu biraz kurtarıyor LOL'de orta ayarlarda 70-90 FPS civarı alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı