Ryzen 5 2600 ve RTX 2060 sistem nasıl?

Hocam, Ryzen 5 2600 vs RTX 2060 sipariş ettim bende itopyadan. Youtubeden baktığım ve edindiğim bilgilerle, şuanki oyunları ultra düzeyde oynatabiliyor. Öneririm.

Hocam, Ryzen 5 2600 vs RTX 2060 sipariş ettim bende itopyadan. Youtubeden baktığım ve edindiğim bilgilerle, şuanki oyunları ultra düzeyde oynatabiliyor. Öneririm.
hocam geldiği zaman memnun musun bana yazsan bir de rica etsem tam olarak rtx 2060 ın hangi modelini aldın

Şöyle, bakabilirsiniz. Daha sonra 16 GB yapacağım.

Dosya Ekleri

• sistemm.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 82
Tek sıkıntısı Adata marka SSD'yi biraz daha fark verip farklı bir marka ile değiştirebilirsiniz. Araştırırsanız zaten çoğu insanın sorun yaşadığı bir marka SATA 3 SSD konusunda, ha kötü demiyorum kesinlikle fakat sorun yaşayanlar olabiliyor. Onun yerine bütçe varsa Samsung EVO modeline yönelebilirsiniz fakat yok ben o kadar veremem derseniz de Western Digital Blue serisi aynı şekilde.

Hocam aynı sistem isterseniz numaranızı verin WhatsApp ile isterseniz burada gelince bana memnun musun artı eksisi ile yazabilir misin
Hocam, bilgisayar geldiği zaman FPS testi yapıp bu konuya yazacağımdan emin olabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…