Ryzen 5 2600 ve RX 570 Arma 3 performans değerleri

BlackPanda

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıda paylaştığım resimdeki oyun ayarlarımda aldığım FPS normal mi?

Genelde - 35-70 arası FPS alıyorum. Net performans almam için hangi ayarlarda oynamalıyım ya da bu ayara göre bilgisayar performansım iyi mi?

Sistemim:
  • - ASUS Prime A320M-E AMD A320 AM4 Ryzen DDR4 3200(O.C. ) MHz M.2 USB 3.1
  • - AMD Ryzen 5 2600 Socket AM4 3.9GHz 19MB Önbellek 65W İşlemci
  • - ASUS RX570 ROG STRIX 4 GB GDDR5 OC 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
  • - G.Skill 8 GB Sniper X Orman Kamuflaj DDR4 3000MHZ CL16 1.35V Single RAM
  • - Frisby FC-9235G-650 650W USB 3.0 MidT ATX Gaming
  • - Toshiba OCZ 480GB TR200 Serisi SATA 3.0 SSD

unnamed.jpg
unnamed1.jpg
unnamed 2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok oyunculu sunucularda fazlaca doku paketleri olduğundan ve genellikle optimize edilmediğinden performans yiyordur muhtemelen. Ayarları genel olarak ortaya veya düşüğe almayı deneyin.

Çok oyunculu sunucularda fazlaca doku paketleri olduğundan ve genellikle optimize edilmediğinden performans yiyordur muhtemelen. Ayarları genel olarak ortaya veya düşüğe almayı deneyin.

Aslında bu sistemi ben oyunları ultra ayarlarda oynamak için aldım. Orta veya düşük de oynayınca biraz garibime gidiyor. Sizce sistem nasıl?. FPS yükseltmek için ne yapmam gerekiyor.
GÜNCEL

Son düzenleyen: Moderatör:
Single player modunda ultra özelliklerle oynayabilirsin diye tahmin ediyorum ama multiplayer sunucularda fps düşecektir

Battlefield 1 Multiplayer ULTRA ayarlarda sabit 75 FPS ALIYORUM. Sabit fps almak iyi midir sizce?.Bir de dikkat ettiğime göre kartım ve işlemcim genelde 75-80 derece arasında çalışıyor. Bu problem oluşturur mu?.(BF1 değeridir.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı