Ryzen 5 2600 ve RX 590 hazır sistem alınmalı mı?

19hsyn96

Centipat
Özelleştirdiğim sistem;
  • Ryzen 5 2600
  • Gigabyte B450M S2H
  • Adata XPG 16 GB 3000HZ RAM (2*8)
  • Sapphire RX590 Nitro+ 8 GB
  • Adata SU630 480GB SSD
  • Gamepower Crimson guard argb 500W 80Plus Bronze kasa
  • Hiper 2 tane 12CM fan toplam
  • 3998 TL
Arkadaş bu sistem alınır mı veya başka öneriniz nedir?

Attığın link de ki kasayı en azından Corsair Carbide 550W ile değiştir, onun dışında sistem güzel.

Attığın link de ki kasayı en azından Corsair Carbide 550W ile değiştir, onun dışında sistem güzel.
Ben 5 fan istiyorum o yüzden ya gamepower almak istiyorum yada spec delta olur ama 8gb ram olur o zaman sizce specdelta kasa 8 gb rami gamepower kasa 16gb rammi alınmalı ?
Birde çogu kisi su630 alma orda m.2 ssd var adatanın onu al dedi .ve 29 kasımda bu sistem ucuzlarmı dolarda baya düşmeye başladı

Ben 5 fan istiyorum o yüzden ya gamepower almak istiyorum yada spec delta olur ama 8gb ram olur o zaman sizce specdelta kasa 8 gb rami gamepower kasa 16gb rammi alınmalı ?
Birde çogu kisi su630 alma orda m.2 ssd var adatanın onu al dedi .ve 29 kasımda bu sistem ucuzlarmı dolarda baya düşmeye başladı
Gamepower ın kasada kullandığı PSU güvenilir değil, ileride başınız ağrıyabilir benden söylemesi. Yinede siz bilirsiniz tercih sizin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı