Ryzen 5 2600 ve RX Vega 56 sistem toplama

Catastrophe

Kilopat
Sistem her şeyden kısarak işlemci ve ekran kartını en yüksek seviyede almak değil tüm özellikleriyle sağlam bir sistem kurmaktı.
Düşünceleriniz nedir?
  • AMD Ryzen 5 2600
  • Gigabyte RX Vega 56 Gaming OC 8GB
  • Gigabyte B450 AORUS ELITE
  • AData XPG Gammix 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • EVGA 750 B3 750W Full Modüler
  • Samsung PM981 M.2 512 GB NVMe 3000MB-1800MB
  • Cooler Master MasterBox MB511 3X Kırmızı LED fan,
5250TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX Vega 56 almak yerine RX 5700 daha mantıklı, işlemciyi R5 3600 almalısınız. M2 SSD yerine normal SSD alın. EVGA Güç Kaynakları ülkemizde satılmıyor FSP Hydro 700W 80+ Bronze alabilirsiniz.

RX 5700 referans soğutucu olanları bence alınmaz, özel soğutmalı olanları da fiyat olarak yüksek.
Vega 56 1700TL'e aldığım için kesinlikle o fiyat farkına değmez diye düşünüyorum.
Aynı şey 3600 için 1080p oyun performansı için de geçerli.
EVGA Güç Kaynakları ülkemizde satılmıyor FSP Hydro 700W 80+ Bronze alabilirsiniz.
Yanlışınız var satılmakta.

Nanokatalog çok uzun sürede gönderim yapıyor ve garanti işi biraz muamma. Onun yerine Corsair CX650 bakabilirsiniz, benzer fiyatlara satılıyor. O ekran kartının arızalı olduğu söyleniyor ama detaylarına hakim değilim, belki GTX1660Ti bakabilirsiniz. Kasa da yaygın kullanılan bir kasa ama ben pek sevemiyorum.

Nanokatalog çok uzun sürede gönderim yapıyor ve garanti işi biraz muamma. Onun yerine Corsair CX650 bakabilirsiniz, benzer fiyatlara satılıyor. O ekran kartının arızalı olduğu söyleniyor ama detaylarına hakim değilim, belki GTX1660Ti bakabilirsiniz. Kasa da yaygın kullanılan bir kasa ama ben pek sevemiyorum.
PSU teslim aldım full modüler ve tam siyah kablolar. 🤩
Nanokatalog garanti işi biraz muamma derken? @bybrown

RX 5700 referans soğutucu olanları bence alınmaz, özel soğutmalı olanları da fiyat olarak yüksek.
Vega 56 1700TL'e aldığım için kesinlikle o fiyat farkına değmez diye düşünüyorum.
Aynı şey 3600 için 1080p oyun performansı için de geçerli.

Yanlışınız var satılmakta.

Yanlışım falan yok sadece Nanakatolog'da satılıyor zaten onlarda yurtdışından alıp satıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı