Ryzen 5 2600 ve RX570 Sistem Ne Kadar Eder?

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Tüm parçalar 1.5 sene garantili. Bu sistem ne kadar eder?

• AMD Ryzen 5 2600 Altı Çekirdek 3.4 GHz İşlemci
  • ASUS ASUS RX 570 ROG STRIX STRIX-RX570-O4G-Gaming 256 Bit GDDR5 4 GB Ekran Kartı
  • Corsair Vengeance LPX 8 GB (1x8GB) DDR4 3000MHz C16 Siyah RAM
  • ASUS Prime B450M-K AM4 DDR4 Micro ATX Anakart
  • Gigabyte 480 GB SSD
  • Thermaltake V200 TG KASA 600W 80+ PSU

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an toplamaya kalksan 0'ı minimum 4K gibi bir fiyata geliyor. Çoğu parçanın ortalama 2 yıl garantisi olduğunu göz önüne alırsak. Sistemin donanımsal olarak herhangi bir sorunu olmadığından emin iseniz. Max 3500 fiyat ile alabilirsin. Tabii fiyat konusu çok göreceli olmakla beraber alacak olsaydım Max olmak şartıyla 3500'den alabilirdim :) . Sonuçta 0'ın güvenini ne olursa olsun vermez. Sistemin sorunsuz olduğundan emin olun fakat.

NOT: Şunu eklemek isterim. Ekran kartının 4 GB olması sistemin genel olarak fiyatını düşürebilir bir etken. Çünkü sistem her ne kadar güncel bileşenler içeriyor olsa da günümüz oyunlarında tavsiyen edilen 6 GB veyahut 8 GB'dır. Satıcıya bunu belirtip pazarlık yapabilirsin :) . Tabii Bu da görecelidir.

Şu an toplamaya kalksan 0 ' ı minimum 4K gibi bir fiyata geliyor. Çoğu parçanın ortalama 2 yıl garantisi olduğunu göz önüne alırsak. Sistemin donanımsal olarak herhangi bir sorunu olmadığından emin iseniz. Max 3500 fiyat ile alabilirsin. Tabii fiyat konusu çok göreceli olmakla beraber alacak olsaydım Max olmak şartıyla 3500'den alabilirdim :) . Sonuçta 0 ' ın güvenini ne olursa olsun vermez. Sistemin sorunsuz olduğundan emin olun fakat.

NOT: Şunu eklemek isterim. Ekran kartının 4 GB olması sistemin genel olarak fiyatını düşürebilir bir etken. Çünkü sistem her ne kadar güncel bileşenler içeriyor olsa da günümüz oyunlarında tavsiyen edilen 6 GB veyahut 8 GB ' dır. Satıcıya bunu belirtip pazarlık yapabilirsin :) . Tabii Bu da görecelidir.
3200'e alıcı var. Sizce çok mu düşük?

@Hypeer Dostum sorun çok açık bir soru. 4 GB ekran kartı dışında sistemde sorun diyebileceğim bir şey yok. Eğer donanımsal bir sorunu yoksa sistemin 3.2-3.6 fiyat aralığında satabilirsin diye düşünüyorum. 3200'e sat diye direk cevap veremem tabii. Düşük olmamakla beraber sistemin hak ettiği fiyat aralığında son verilebilecek fiyat olabilir bence.

@Hypeer Dostum sorun çok açık bir soru. 4 GB ekran kartı dışında sistemde sorun diyebileceğim bir şey yok. Eğer donanımsal bir sorunu yoksa sistemin 3.2-3.6 fiyat aralığında satabilirsin diye düşünüyorum. 3200'e sat diye direk cevap veremem tabii. Düşük olmamakla beraber sistemin hak ettiği fiyat aralığında son verilebilecek fiyat olabilir bence.
Doğru diyorsunuz satmaktan vazgeçmek en iyisi olacak.

@Hypeer Sistemi upgrade etmekse amacınız ekran kartını ayriyetten satabilirsin. Öyle değeri daha az azabilir. Sıfır 1150 TL gibi bir fiyatta. En iyi ihtimal 850-1K gibi fiyat aralığında satabilir tahminimce.

Fiyat aralığı vermek zorunda kalıyorum çünkü 2. el ürüne tak diye fiyat biçemem kusura bakma :) .

@Hypeer Sistemi upgrade etmekse amacınız ekran kartını ayriyetten satabilirsin. Öyle değeri daha az azabilir. Sıfır 1150 TL gibi bir fiyatta. En iyi ihtimal 850-1K gibi fiyat aralığında satabilir tahminimce.

Fiyat aralığı vermek zorunda kalıyorum çünkü 2. el ürüne tak diye fiyat biçemem kusura bakma :) .
Dediğiniz gibi düşüneceğim. Teşekkürler.

Şu an toplamaya kalksan 0'ı minimum 4K gibi bir fiyata geliyor.
Sistemi nasıl minimum 4'ya topladın? 4 bin liraya daha iyi sistem toplanıyor.
a.PNG

3200 Lira veren olduysa değerlendirilmeli. Satmaya niyetiniz var ise tabiki.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı