Ryzen 5 2600X ve RTX 2070 sistem toplama

Fpsyi sınırladığınızda da darboğaz yiyormusunuz? Ben de gelecek ay rtx 2070 almayı planlıyordum. Monitörü değiştiremem daha 2 ay önce aldığım 1080p 75hz bir monitörüm var freesyncli ama gsynci destekiyor olmasi lazim 24" versiyonu destekliyor çünkü.
FPS'yi sınırlamadım fakat 60 veya 75'e sınırlarsam ekran kartı kendini tam verimde kullanmaz zaten.
1080p ultra ayarlarda:

ultra.jpg

1080p en düşük ayarlarda;

verylow-min.jpg

Son düzenleme:
FPS'yi sınırlamadım fakat 60 veya 75'e sınırlarsam ekran kartı kendini tam verimde kullanmaz zaten.
1080p ultra ayarlarda:

Eki Görüntüle 359847

1080p en düşük ayarlarda;

Eki Görüntüle 359848
Evet baya bariz olmuş çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için kararımı i5 9600 k da yana kullansam daha iyi olacak sanırım
Kasayı şununla değiştirmeyi düşünüyorum senin kasa ne öyle ruhum daraldı:D Dark R30 700W 80+ 4x12cm Türbin RGB Fan, USB 3.0, Full Cam Ön ve Çift Yan Panel, Toplam 8 Adet Fan Takılabilir, Uzaktan Kumandalı, Mid-Tower Oyuncu Kasası (DKCHR30P700) - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri

Son düzenleme:
Üste sıvı soğutma oluyor teknobiyotikte bazı pclerde ekleme seçeneği var 😊
Benim bildiğim sadece öne takılıyor.
Ben de p350x kullanıyorum yukarıya sıvı soğutma imkansiz. Daha normal fan takmak bile çok güç cpuya güç taşıyan kablo engel oluyor yukarida b450 tomahawk anakartimda.
B450 Gaming Plus anakart kullanıyorum, aynı şekilde zor bela taktım bende.
teknobiyotikte bazı pclerde ekleme seçeneği var
İşte, P350X kasa ile sıvı soğutma alırsanız İtopya, Teknobiyotik gibi sitelerden sıvı soğutmanın kablosunun uzunluğu yeterse ön panele takıyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı