Ryzen 5 3400G APU Sistem Toplama

spartakboskova

Hectopat
Yükseltmeye açık, 9-10 ay kullanıp ekran kartı takacağım bir sistem almak istiyorum. Sanırım APU'lar içerisinde en performanslı olan APU Ryzen 5 3400G. Bana bu APU'yu kullanarak bir sistem toplar mısınız? Bütçem 2000-2400 TL

Yükseltmeye açık, 9-10 ay kullanıp ekran kartı takacağım bir sistem almak istiyorum. Sanırım APU'lar içerisinde en performanslı olan APU Ryzen 5 3400G. Bana bu APU'yu kullanarak bir sistem toplar mısınız? Bütçem 2000-2400 TL
3400G ile o bütçede sistem toplamak çok zor. Çift kanal bellek kaliteli PSU derken fiyat çok artıyor.
Bu sistemi alıp (B450 anakart ile bütçe 85 TL aşılıyor ama değer.)10 ay sonra işlemciyi yükseltmek daha mantıklı geldi.

Son düzenleme:
3400G ile o bütçede sistem toplamak çok zor. Çift kanal bellek kaliteli PSU derken fiyat çok artıyor.
Bu sistemi alıp (B450 anakart ile bütçe 85 TL aşılıyor ama değer.)10 ay sonra işlemciyi yükseltmek daha mantıklı geldi.
Hmm. Bunu görmüştüm fakat James Donkey SSD'ler hakkında çok olumsuz yorum okudum. O yüzden pek sıcak bakmamıştım.

Hmm. Bunu görmüştüm fakat James Donkey SSD'ler hakkında çok olumsuz yorum okudum. O yüzden pek sıcak bakmamıştım.
Mükemmel bir SSD diyemem ama at çöpe ya bu ne denecek bir SSD değil. Bir sorun olsa bile 3 yıl birebir değişim garantisi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı