Ryzen 5 3400G ve RX 6700 çok darboğaz yapar mı?

Efinyas

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Ryzen 5 3400G işlemcime geçtiğimiz günlerde RX6700(XT değil) yükseltmesi yaptım. Sizce darboğaz çok olur mu? Oynanamayacak derecelere gelir mi diye sormak istemiştim. 2 ay içinde yeni CPU alacağım zaten ama bu 2 ay götürür mü beni acaba?
Not: Oyunları 1080p de açacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Ryzen 5 3400G işlemcime geçtiğimiz günlerde RX6700(XT değil) yükseltmesi yaptım. Sizce darboğaz çok olur mu? Oynanamayacak derecelere gelir mi diye sormak istemiştim. 2 ay içinde yeni CPU alacağım zaten ama bu 2 ay götürür mü beni acaba?

Olursa VSR açarsın bir nebze yardımcı olur.

Rahat götürür darboğaz bile olsa o kart işinizi rahat rahat görücektir. Kim bilir belki cpu değiştirmeden bile rahat edersiniz 1080P de. Ama değiştirin elbette kayda değer bir performans artışı alırsınız.

monitörü bir süre daha kullanmayı düşündüğüm için şimdilik yetecekse o zaman hem CPU hem monitörü aynı anda almak daha mantıklı olacaktır teşekkürler cevaplarınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı