Ryzen 5 3400G yanına ekran kartı önerisi

Değiştirilebilir, satılıp üstüne para eklenerek alınabilir. Bence ekran kartı takılacaksa işlemciyi değiştirin.

Konu sahibi cevaplasın. Konu sahibine öneri yapmak için soru soruyorum. Geliyorsun sen belki ile tahmin yürütüyorsun. Tahmin ile öneri yapsam niye soru sorayım, dediklerin benim de aklıma geliyor.

Tahminlik bir durum yok. Tamamen gereksiz soru soruyorsun. Al bir soruda ben sorayım neden 5900X varken 3400G aldın? Bu mantıklı bir soru mu? Hayır değil. Senin sorduğun soru da o kadar gereksiz ki.
-Yanlış bildiği için almıştır.
-Parası yoktur.
-Aşırı zengindir zevk için almıştır.
Konu şu 3400G'ye takılacak ekran kartı. Adamın elinde 1 adet 3400G var ve buna uygun ekran kartı arıyor. Ne yapacaksın niye aldığını? Ha desen ki 3400G ile ekran kartı kullanmak gereksiz onu sat şu işlemci+şu ekran kartını al tamam. Ama sen sanki adam şimdi alacakmış gibi soru soruyorsun.

Tahminlik bir durum yok. Tamamen gereksiz soru soruyorsun. Al bir soruda ben sorayım neden 5900X varken 3400G aldın? Bu mantıklı bir soru mu? Hayır değil. Senin sorduğun soru da o kadar gereksiz ki.
-Yanlış bildiği için almıştır.
-Parası yoktur.
-Aşırı zengindir zevk için almıştır.
Konu şu 3400G'ye takılacak ekran kartı. Adamın elinde 1 adet 3400G var ve buna uygun ekran kartı arıyor. Ne yapacaksın niye aldığını? Ha desen ki 3400G ile ekran kartı kullanmak gereksiz onu sat şu işlemci+şu ekran kartını al tamam. Ama sen sanki adam şimdi alacakmış gibi soru soruyorsun.
Zaten sat dedim okumuyor musun ne yapıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı