Ryzen 5 3500U Laptop Mafia Definitive Edition kaldırır mı?

KevinLevrone

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Ben Epic Games'ten Mafia: De almayı düşünüyorum kuponla. Hangi ayarlarda kaç FPS alırım? 95 TL'ye almama değer mi? Sistemim:
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500U.
RAM: 8 GB ama kullanılabilir 5.96 GB.
Ekran kartı: NVIDIA MX230.

Hocam kaldırır ama 10-15 FPS verir.

Mafia 3 Definitive Edition'ı medium Low High karışık 20 30 FPS arası bitirdim. Genellikle 25 FPS'lerdeydi. Sistem gereksinimleri olarak da aynı gereksinimleri istiyor. Oynatmaz mı 20 30 FPS arası?
Şimdi youtube'tan benchmark videosuna baktım da mx 230'la en düşük ayarlarda 20-30 fps alınmış. Düzelteyim bu bilgiyi.
Oyunun optimizasyonu hakkında bir bilginiz var mı?

Mafia 3 Definitive Edition'ı medium Low High karışık 20 30 FPS arası bitirdim. Genellikle 25 FPS'lerdeydi. Sistem gereksinimleri olarak da aynı gereksinimleri istiyor. Oynatmaz mı 20 30 FPS arası?

Oyunun optimizasyonu hakkında bir bilginiz var mı?
Hocam işlemci karşılıyor ama ekran kartı çok sağlam olması lazım GTX 1080 veya RX 5700 XT

Hemen hemen aynı performans olur belki biraz daha düşük olur. Her ne kadar sistem gereksinimleri aynı olsa da mafia de diğer iki oyuna göre ekran kartına daha fazla yüklenen bir oyun. Bir tık daha ağır yani.

Hemen hemen aynı performans olur belki biraz daha düşük olur. Her ne kadar sistem gereksinimleri aynı olsa da mafia de diğer iki oyuna göre ekran kartına daha fazla yüklenen bir oyun. Bir tık daha ağır yani.
O zaman almamak daha mantıklı.Daha uygun bir fiyat olduğu zaman alırım. Yardımınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı