Ryzen 5 3500U sistem FH4 oynatır mı?

Hamza Eren

Hectopat
Benim sistemim şu şekilde benimkini kaldırır mı peki? Anlayamadımda.
AMD Ryzen 5 3500U.
AMD Vega8 Graphics (paylaşımlı)
8 GB RAM.
512 GB SSD.
Grafikler önemli değil en en düşüktede oynarım.

Evet FPS oyunlarında çok iyi. Valorant gibi mesela. Normal stok değerlerinde 120 FPS performans modunda ise neredeyse 170'i görüyor. Ama yüksek ekran kartı isteyen oyunlarda tam performans alamazsın. Mesela GTA 5 oynatır ama yüksek ayarlarda zor.

APU'ların bu derece iyi olması insanı mutlu ediyor, en azından PC alacaklara APU ile başlaması düşük ölçekte hem oyun oynayabilecek hem de ihtiyaçlarını karşılacak bir sistem güzel, oğlumada APU sistem toplamayı düşünüyorum.

APU'ların bu derece iyi olması insanı mutlu ediyor, en azından PC alacaklara APU ile başlaması düşük ölçekte hem oyun oynayabilecek hem de ihtiyaçlarını karşılacak bir sistem güzel, oğlumada APU sistem toplamayı düşünüyorum.

Hocam oyunun demosunu indirdim. Şöle oyunu kaldırmakta biraz zorlanıyor laptopu performans moduna almanız şart oluyor. Zaten FH4 yüksek gereksinimli bir oyun. 50 40 FPS aldım 720p de. Ara sıra takılmalar oluyor. Sırf oyun için alacaksanız bence APU sistem almayın. Ama piyasadaki orta oyunları kaldırır rahatça. Minecraft Valorant gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı