Ryzen 5 3600 2500 TL'ye alınır mı?

gods of 999

Hectopat
Makaleler
2
Dostlar elimde şu an Ryzen 3 4300GE APU işlemci var yeni ekran kartı aldım muhtemelen APU işlemciyi 2 bin liraya satarım sizce 2500 liraya Ryzen 5 3600 alınır mı?
Ekran kartı: XFX RX 6600XT

Ikinci el düşünürseniz R5 3600 ve stok fanı 1800 tl ye satıyorum, bilginize.

Hocam sizde kullanıyorsunuz galiba ne kadara almıştınız? Darboğaz yapar mı benim kart ile ve performansından memnun musunuz?
Birkaç ay önce 3450 TL'ye almıştım. 6800 XT ile 2K'da kullanıyorum. Darboğaz yaşamıyorum, yeterli geliyor memnunum.

Hmm peki Almanya'dan gelecek galiba 30 gün iade yazıyor garanti mevzusu nasıl oluyor hocam bilginiz var ise anlatır mısınız?
O iş biraz karışık. 30 gün içinde iade hakkın var. 2 yıl garanti de sunuluyor deniliyor fakat o konuda net bilgim yok benim. Amazon.de sitesi üzerinden Amazon satıcısından almış olsan 2 yıl garantin var fakat com.tr üzerinden Amazon Almanya satıcılı ürünlerde net bilgi yok.

R5 5600 alın geçin artık o işlemciler sıfır alınmaz ama arkadaş 1800 TL satıyormuş değerlendirilebilir. Bir de anakart modeliniz nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…