Ryzen 5 3600 için 300TL soğutucu önerisi

Soğutucuların içinden zaten termal macun çıkıyor hocam. Ama ben başka bir şey istiyorum derseniz 100 civarlarında MX-4 ve MasterGel Pro bulabilirsiniz.

Hocam şu an Core performans Boost açık bende yük testinde 95 oluyor stok fanla ve sıcaklıkları düşürmek istiyorum SE 224 XT alsam ve içindeki macunu kullansam yük testinde ne kadarı görür.

Hocam ben hiçbir şey bilmiyorum onla ilgili yani SE 224XT alırsam ve içindeki termal macunu alsam olur mu? Ne kadar kaliteli macun?
Bu bütçede alınacak en kaliteli soğutucudur SE 224XT. Bir üst modeli olan SE234'ü kullanıyorum onun içinden de aynı termal macun çıkıyor, işlemcim 1.25v 4GHZ'de stres testinde 68 dereceyi geçmiyor.

Hocam şu an Core performans Boost açık bende yük testinde 95 oluyor stok fanla ve sıcaklıkları düşürmek istiyorum SE 224 XT alsam ve içindeki macunu kullansam yük testinde ne kadarı görür.

Tam değer vermek zor, ama gözle görülür büyük düşüş görebilirsin. Kafadan şu an sallayınca en az 15-20 derece verdim.

Bu bütçede alınacak en kaliteli soğutucudur SE 224XT. Bir üst modeli olan SE234'ü kullanıyorum onun içinden de aynı termal macun çıkıyor, işlemcim 1.25v 4GHz'de stres testinde 68 dereceyi geçmiyor.

Link atar mısınız güvenilri bir siteden? Bilindik olsun ailem izin vermez bilinmedik sitelerden.

Link atar mısınız güvenilri bir siteden? Bilindik olsun ailem izin vermez bilinmedik sitelerden.

SE234 stoklarda kalmamış. SE 224XT için attığım link zaten güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı