Ryzen 5 3600 ile uyumlu ekran kartı önerisi

Bence 1660 Super almak zorundasın bu işlemci için. 2000 lira az, 2200 gibi fiyatlara bulabiliyorsun 1660 Super'i.

Zorundasından kastınız nedir biraz açıklar mısınız? 1660 alsam 1660 Super ile ne farkı olur ya da zararı olur mu yoksa sadece performans mı?

Zorundasından kastınız nedir biraz açıklar mısınız? 1660 alsam 1660 Super ile ne farkı olur ya da zararı olur mu yoksa sadece performans mı?

İşlemciniz bu kadar güçlü iken ekran kartı olarak 1660 kullanmak olmaz. En az 1660s olsun.

RAM konusunda kararsız kaldım. Konuya yazdığım RAM anakartın uyumluluk listesinde yok. R5-3600 ile MSI B450 Mortar Max kullanan arkadaşlar hangi RAM'i tercih etmiş hiçbir yerde bir şey bulamadım kullanan varsa aydınlatsın lütfen.

Öncelikle yanlış bilgi verdiğim için herkesten özür diliyorum. Dikkatim dağılmış, Spire ve Prism soğutucularını karıştırmışım. 3600X'te Wraith Spire fan bulunmaktadır. Wraith Stealth soğutucusundan hala kat kat iyidir. 3600X öneriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…