Ryzen 5 3600 ve RX 5600 XT Evo sistem alınır mı?

KTMR

Hectopat
Öncelikle gelip bu yazıyı okuyan herkese teşekkür ediyorum.

Aklımdaki sistem aşağıda vereceğim linkte bulunmaktadır.
Özellikleri hoşuma gitti ancak ASUS TUF Gaming RX 5600 XT Evo nasıl bir GPU bilmediğim için konuyu açmak istedim. Monitör ekleyince 6.7K ediyor. Pek bir şey yükseltemem. Bütçemi zaten bi' tık aşıyor. Sizin önerileriniz nelerdir?

PC Link.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartı ATX bir modele yükseltirseniz daha rahat olur diye düşünüyorum hocam tabii ki bütçe yetiyorsa 250 lira fark var aralarında. ASUS'un 3 fanlı modelleri genelde termal açıdan oldukca iyi oluyor kendim STRIX 1070 kullanıyorum 60 dereceyi geçmek için uğraşmak gerekiyor :)

Anakartı ATX bir modele yükseltirseniz daha rahat olur diye düşünüyorum hocam tabii ki bütçe yetiyorsa 250 lira fark var aralarında. ASUS'un 3 fanlı modelleri genelde termal açıdan oldukca iyi oluyor kendim STRIX 1070 kullanıyorum 60 dereceyi geçmek için uğraşmak gerekiyor :)
Peki hocam ITOPYA'ya güvenebilir miyim? Kargoda herhangi bir sıkıntı vs. çıkar mı? ŞikayetVar adlı sitede bir çok şikayeti bulunuyor. Bozuk gelecek diye korkuyorum.

Peki hocam İtopya'ya güvenebilir miyim? Kargoda herhangi bir sıkıntı vs. çıkar mı? Şikayetvar adlı sitede birçok şikayeti bulunuyor. Bozuk gelecek diye korkuyorum.

Hocam İtopya hakkında forumda da çok şikayet var maalesef ben kendim kullanmadım ama çok geç kargoladıklarını ve ilgili olmadıklarını okumuştum birkaç kere.

Yeni konular

Geri
Yukarı