Ryzen 5 4600G ve RTX 3060 Ti uyumu

lilkr

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Ben maddi durumlar nedeniyle ilk başta Ryzen 5 4600G yani Vega 7 sistem topladım. Fakat şu an elime bir miktar para geçti ve RTX 3060 Ti almaya karar verdim. Sizce alınır mı?

Daha okuduğunu bile anlamıyorsun. İlk 2-3 mesajda çokta düzgün üslup ile uyardım, sende yok öyle yok böyle diye sıyrılmaya çalıştın. Üslubum çokta yerindeydi, sonuna kadar hak ettin.

Bir de dalga geçer gibi üslubun bozuk olmasaydı böyle tepki vermezdim demiş… Görgüsüzlüğün üstüne daha çok şey eklerdimde, ağzımı bozmaya değmez.
Sıyrılmak gibi bir durum söz konusu değil abarttın kardeşim hala boş boş üstüne çok şey eklerdim falan diyorsun aynı şeyi bende düşünüyorum merak etme.

Artı -2 Eksi
Öncelikle herkese merhaba. Ben maddi durumlar nedeniyle ilk başta Ryzen 5 4600G yani Vega 7 sistem topladım. Fakat şu an elime bir miktar para geçti ve RTX 3060 Ti almaya karar verdim. Sizce alınır mı?
İlerde işlemci değişeceğini varsayarak alınır.Aşırı darboğaz olacağını sanmıyorum.

Sıyrılmak gibi bir durum söz konusu değil abarttın kardeşim hala boş boş üstüne çok şey eklerdim falan diyorsun aynı şeyi bende düşünüyorum merak etme.
Bunu düşüneceğinize kuralları okumayı düşünseydiniz şu an tartışıyor olmazdık.
zaten her türlü darboğaza maruz kalacak zaten arkadaş.
Hayır, her türlü darboğaza maruz kalmayacak. 3060 TI 2K'da Medium-High ayarlarda 60+ FPS kaldıracak bir kart. DSR açıp tertemiz kullanabilir.
ben değeri söyledim oran değişir çeşitli nedenlere göre
O zaman bu değer ne işe yarıyor değişiyorsa?
daha yüksek çıkacak
Neden daha yüksek çıkıyormuş? Daha yüksek çıkıyorsa neden %9,6 diye belirttiniz?
isim vererek bir şey yazmadım
İster isimli olsun ister isimsiz yanlış bilgi yanlıştır.
çok seviyor bazılarınız böyle forumda millete yüklenmeyi
Peki siz "4600G 3060 TI Bottleneck" yazınca çıkan ilk siteyi kaynak olarak gösterip yanlış bilgi vermeyi neden bu kadar çok seviyorsunuz?

Bunu düşüneceğinize kuralları okumayı düşünseydiniz şu an tartışıyor olmazdık.

Hayır, her türlü darboğaza maruz kalmayacak. 3060 TI 2K'da Medium-High ayarlarda 60+ FPS kaldıracak bir kart. DSR açıp tertemiz kullanabilir.

O zaman bu değer ne işe yarıyor değişiyorsa?

Neden daha yüksek çıkıyormuş? Daha yüksek çıkıyorsa neden %9,6 diye belirttiniz?

İster isimli olsun ister isimsiz yanlış bilgi yanlıştır.

Peki siz "4600G 3060 TI Bottleneck" yazınca çıkan ilk siteyi kaynak olarak gösterip yanlış bilgi vermeyi neden bu kadar çok seviyorsunuz?
Ben yanlış bilgi vermeyi sevdiğimi nerede belirttim yada geçmiş mesajlarıma bakarsanız insanlara yanlış bilgi mi itelemişim isteyerek, konuyu saçma yere çektiğinizi belirtmek isterim öncelikle. Benim orada böyle bir konuda değer vermem yanlıştı sonraki mesajımda tartıştığım arkadaşın ilk sayfadaki bir çok etkene bağlı olduğuna dair bir mesajını da katarak düzeltmeli mesaj yazmıştım. Sonrasında sıyrılıyorsun falan diyerek ortamı geren kendisi oldu. Bakın burası bir forum ve burada fikir paylaşıyoruz bazen yanlış yapabiliyoruz siz konuyu hala abartma peşindesiniz ben hiçbir şeyi farkındaysanız diretmiyorum hatamı düzelttim hala yüklenme peşindesiniz garip bir şekilde.

Artı -2 Eksi
Konuyu saçma yere çektiğinizi belirtmek isterim öncelikle.

Üslubunuza dikkat edin diyerek konuyu saçma yere çeken sizsiniz. Mesajın sadece sonunu okudunuz herhalde.
hatamı düzelttim hala yüklenme peşindesiniz garip bir şekilde.
"Hatanızı düzelttikten" sonra hâlâ hata yapmanıza ne demeli?
daha yüksek çıkacak zaten her türlü darboğaza maruz kalacak zaten arkadaş.

Bu arada yaptığınız şey sıyrılmaktan başka bir şey değil. Kalitesiz bir PSU önerdikten sonra tepki görünce "Örnek olsun diye attım." demekten de farklı değil.
Ben yanlış bilgi vermeyi sevdiğimi nerede belirttim yada geçmiş mesajlarıma bakarsanız insanlara yanlış bilgi mi itelemişim isteyerek,
Siz bizim insanlara yüklenmeyi sevdiğimizi nereden çıkarttınız? Hatalı bilgi verip üstüne de "Benim babam cumhurbaşkanı, benimle konuşurken üslubuna dikkat edeceksin." triplerine girersen sinirlenmemiz doğaldır.
Sen önce o üslubuna dikkat et çok seviyor bazılarınız böyle forumda millete yüklenmeyi sanki bilgisayarı kendin bulmuş gibi anlamıyorum egonun kaynağını. 😆
Diretebilseydiniz zaten konuyu buraya çekmezdiniz, diretmiyorum diye eklemenize gerek yoktu.

Üslubunuza dikkat edin diyerek konuyu saçma yere çeken sizsiniz. Mesajın sadece sonunu okudunuz herhalde.

"Hatanızı düzelttikten" sonra hâlâ hata yapmanıza ne demeli?

Bu arada yaptığınız şey sıyrılmaktan başka bir şey değil. Kalitesiz bir PSU önerdikten sonra tepki görünce "Örnek olsun diye attım." demekten de farklı değil.

Siz bizim insanlara yüklenmeyi sevdiğimizi nereden çıkarttınız? Hatalı bilgi verip üstüne de "Benim babam cumhurbaşkanı, benimle konuşurken üslubuna dikkat edeceksin." triplerine girersen sinirlenmemiz doğaldır.

Diretebilseydiniz zaten konuyu buraya çekmezdiniz, diretmiyorum diye eklemenize gerek yoktu.
Valla hocam hala uzatıyorsunuz anlaşamayacağız. Burada herkes fikrini belirtiyor belli bir yerde hatamı kabul ettim ama her cümlemi evirip çevirip önüme sunamazsınız kimsenin triplendiği yok konuyu kapatalım artık çoluk çocuk değiliz akşama kadar burda boş yere vakit harcamayalım.

Valla hocam hala uzatıyorsunuz anlaşamayacağız. Burada herkes fikrini belirtiyor belli bir yerde hatamı kabul ettim ama her cümlemi evirip çevirip önüme sunamazsınız kimsenin triplendiği yok konuyu kapatalım artık çoluk çocuk değiliz akşama kadar burda boş yere vakit harcamayalım.
Uzatan sizsiniz zaten. Özür dileyip konuyu en başta kapatabilirdiniz olgun insanlar isek.

Geri
Yukarı