Ryzen 5 5500 işlemci 86 derece

Okan5752

Picopat
Daha fazla  
Ryzen 5 5500 86 dereceye çıkıyor ve demin sanırsam yanlışlıkla virüs indirdim. Kaspersky vardı bende. Hemen sildi virüsü ancak yeniden başlatman lazım dedi, başlattım normalde GTA 5'te işlemci 70 dereceden üste çıkmazken 80-85 olmaya başladı virüs mü kaptım? Tam tarama yapıyorum şu anda.

Ek not: %40 kullanımda 81 derece işlemci.

Son düzenleme:
Tam tarama sonucunu bizimle paylaşırsın. Muhtemelen bir sıkıntı var. Bende 1 haftadır kullanıyorum o işlemciyi en yüksek 65 derece oldu şu ana kadar.

Tam tarama sonucunu bizimle paylaşırsın. Muhtemelen bir sıkıntı var. Bende 1 haftadır kullanıyorum o işlemciyi en yüksek 65 derece oldu şu ana kadar.

Hocam yaptım 1 tarama iptal edildi diye gördüm ancak tarama bitti şu an %10 kullanım boşta 50 derece oyuna girip bakacağım az sonra virüs bulmadı bu arada baktım RAT benzeri bir şeymiş virüs.

Tamamdır hocam 62 63 derecelerde şu an normal ama demin tarama yaptığımdan dolayı mı bilmiyorum 86 87 dereceydi şu an bir şey yok ilgilendiğin için sağ olasın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı