Elektronik Ryzen 5 5500-RTX 4060 (GameGaraj Pulse 5A-RTX 4060) 18.799TL

Sorunlu değil LPX'ler. Dandikler sadece.
Fiyatın normal olmasını geçtim, bir de üstüne çok dandik. 3200MHz CL22 nedir kardeşim? Bjr gelecek büyük ihtimalle ve günlük kullanımda bile sorun çıkarabilir. Anakartın A520 olma konusunda sorun yok ama bayağı giriş seviyesi bir a520. M.2 desen kendine hayrı yok.

Bir karışıklık var diye düşünüyorum. Öncelikle LPX'e "dandik" tabirine katılmıyorum. Bahse konu olan teknohayat sisteminin içerisinde ek seçeneklerdeki Vengeance LPX modeli mevcutta en stabil, istikrarlı ve sorunsuz çalışan RAM'lerden bir tanesidir. CL22'li modelinin Notebook'lar için tasarlandığını gördüm. Onun da bu sistemle ve konuyla pek alakası yok.

R5 5500 maksimum hangi kartı destekler?

3060 sanırım. kesin bilgi için YouTube'dan incelemelere bakabilirsiniz.

3060 sanırım. kesin bilgi için YouTube'dan incelemelere bakabilirsiniz.
RX 6800 bile takılabilir.
Bir karışıklık var diye düşünüyorum. Öncelikle LPX'e "dandik" tabirine katılmıyorum.
Katılmanıza gerek yok. Dandik olduğu ortadadır.
CL22'li modelinin Notebook'lar için tasarlandığını gördüm. Onun da bu sistemle ve konuyla pek alakası yok.
Alakası yok Notebook ile. 3200MHz CL22 denilen IC, BJR'dır büyük ihtimalle ve günlük kullanımda bile sorun çıkartabilir. Piyasadaki en dandik IC'lerden bir tanesidir. Emin olmadığınız konularda araştırma yapmadan konuşmayın.

RX 6800 bile takılabilir.

Katılmanıza gerek yok. Dandik olduğu ortadadır.

Alakası yok notebook ile. 3200MHz CL22 denilen ıc, Bjr'dır büyük ihtimalle ve günlük kullanımda bile sorun çıkartabilir. Piyasadaki en dandik ıc'lerden bir tanesidir. Emin olmadığınız konularda araştırma yapmadan konuşmayın.

Konuşmak için konuşuyorsun manipülasyondan başka bir şey göremiyorum yazdıklarında. Ona bakarsan 4090'da (bile) takılabilir.

Senin dandik bulduğunu ben kaliteli bulabilirim ya da tam tersi. Vengeance LPX modeli 10 yıldır iç ve dış pazarda yerini korumuş, işlevini yerine getiren, kullanıcıyı üzdüğüne dair 1 haber bile görmediğimiz ve hala satmaya devam eden üründür. Senin bir cümlenle mi dandik olacak? Hadi oradan.

Konuşmak için konuşuyorsun manipülasyondan başka bir şey göremiyorum yazdıklarında. Ona bakarsan 4090'da (bile) takılabilir.
RX 6800 ile kayda değer bir darboğaz olmadan kullanılabilir manasında söyledim.
Senin dandik bulduğunu ben kaliteli bulabilirim ya da tam tersi. Vengeance LPX modeli 10 yıldır iç ve dış pazarda yerini korumuş, işlevini yerine getiren, kullanıcıyı üzdüğüne dair 1 haber bile görmediğimiz ve hala satmaya devam eden üründür. Senin bir cümlenle mi dandik olacak? Hadi oradan.
Aynen öyle olacak. PCB'si dandik, gelen IC'ler dandik. Gayet dandik bir model. Bu arada 10 yıllık olduğuna dair kanıt alabilir miyim? Corsair Yeni Vengeance LPX RAM Kitlerini Duyurdu @William Butcher

RX 6800 ile kayda değer bir darboğaz olmadan kullanılabilir manasında söyledim.

Aynen öyle olacak. PCB'si dandik, gelen ıc'ler dandik. Gayet dandik bir model. Bu arada 10 yıllık olduğuna dair kanıt alabilir miyim? Corsair Yeni Vengeance LPX RAM Kitlerini Duyurdu @William Butcher

kanıt:

kanıt:

DDR3 LPX'ler de var. Onları da saymış. Yine dandik olduğu gerçeği değişmiyor maalesef. Ne LPX alınır, ne de konu başındaki sistem. İyi sosyaller.

DDR3 LPX'ler de var. Onları da saymış. Yine dandik olduğu gerçeği değişmiyor maalesef. Ne LPX alınır, ne de konu başındaki sistem. İyi sosyaller.

fremont, california — 14 Ağustos 2014 — corsair®, yüksek performanslı bilgisayar donanımında lider corsair®, bugün Corsair vengeance® LPX ve dominator® Platinum yüksek hızlı DDR4 bilgisayar belleği serilerinin satışa sunulduğunu duyurdu. İyi sosyaller.

@Kadir Güvener Goodram markasına karşı gereksiz ön yargı var. Irdm Pro serisi başta olmak üzere bütçe dostu, gayet kaliteli bellekler üretiyorlar DDR4 özelinde.

Vengeance LPX modeli mevcutta en stabil, istikrarlı ve sorunsuz çalışan RAM'lerden bir tanesidir.

Fazlasıyla sorun yaşayan var. Tabii her bellekte benzer sorunlar yaşanabilir ama forumda diğer DDR4 belleklerde görmediğim kadarını LPX kullananlarda görüyorum. XMP açıldığında stabilite sorunları vs... Kullandığı çipler pek iyi olmasa da günlük kullanıcı için önemsiz.

Geri
Yukarı